E enjte, 21 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Basha shpërthen ndaj Ramës: O hajdut psiqik, pse nuk thua një fjalë për Dakon?

Pas qëndrimit publik të Ramës në lidhje me Teatrin, një kundërpërgjigje vjen nga kryedemokrati Basha, i cili thotë se çdo gjë që thotë kryeministri janë thjeshtë mashtrime.

Rama: Trualli i Teatrit s’do preket nga privati, boll shpifët (video)

Në statusin e radhës në Facebook, kryetari i PD-së, Lulzim Basha shkruan se Rama nuk thotë asnjë fjalë për Vangjush Dakon.

Departamenti i Shtetit ndalon hyrjen në Shtetet e Bashkuara të ish-kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, dhe anëtarëve të familjes së tij, pasi është përfshirë në raste madhore korrupsioni.

Statusi

“Asnjë fjalë për bankomatin e tij privat Vangjush Dakon nuk belbëzon sot Edi Rama, ky artist i mashtrimit. Por vazhdon të mashtrojë për Aferën e 6 kullave 200 milionë euro.

Çdo gjë që thotë, është mashtrim, pasi qëllimi i tij i vetëm është të vjedhë. Shikoni më poshtë si mashtron hajduti psiqik për Teatrin”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dhunoi kryebashkiakun e Selenicës, pranga 57-vjeçarit. Dalin dyshimet e para

Një 57-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet se ka goditur kryetarin e Bashkisë së Selenicës, Pëllumb Binaj. Pas hekurave...

Shto ujë e shto…komisione

Nga: Skënder Minxhozi Lulzim Basha po përpiqet të krijojë një axhendë paralele me "Foltoren" e Sali Berishës, e cila po gërryen prej javësh jo vetëm...

Rrjedhin dokumentet konfidenciale, si lobojnë shtetet për ngrohjen globale

Një rrjedhje e madhe e dokumenteve të parë nga "BBC News", tregon se si vendet po përpiqen të ndryshojnë një raport shkencor vendimtar, se...

Veshka e derrit transplantohet te njeriu (FOTO)

Për herë të parë, një veshkë derri është transplantuar në një njeri, pa shkaktuar refuzim të menjëhershëm nga sistemi imunitar i marrësit, një përparim...

Shpërthim i fuqishëm gazi në Kinë/Publikohen pamjet ‘apokaliptike’ (VIDEO)

Të paktën 3 persona u vranë dhe më shumë se 30 u plagosën në një shpërthim të fuqishëm në një restorant, në qytetin verilindor...