Rama: Trualli i Teatrit s’do preket nga privati, boll shpifët (video)

Kryeministri Rama i është rikthyer edhe një herë çështjes së shumë debatuar kohëve të fundit, referuar Teatrit. Në një koment në Facebook, ai nënvizon ndër të tjera se asnjë cm2 e truallit të Teatrit nuk do të preket nga asnjë privat, dhe mbi të do të ndërtohet vetëm Teatri i ri Kombëtar. Rama thotë se … Vazhdoni me leximin e Rama: Trualli i Teatrit s’do preket nga privati, boll shpifët (video)