E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Në burg apo karantinë? Ronaldo befason me ndryshimin drastik

“Suksesi në jetë nuk matet me atë që arrini, por me pengesat që kapërceni”.

Ky është mesazhi shoqërues i një videoje, në të cilën shfaqet Cristiano Ronaldo duke u ushtruar mbi një biçikletë force.

Por, në video konstatohet edhe diçka tjetër, se ylli portugez ka ndryshuar “look”.

Futbollisti i Juventusit, i ka prerë flokët shumë shkurt, si të ketë qenë në burg dhe jo në karantinë.

CR7 mezi pret të kthehet dhe të kalojë kohën e izolimit, larg fushës së lojës.

Ai rezultoi pozitiv me Covid-19 disa ditë më parë, dhe dje mungoi në ndeshjen e Juventusit në Champions League.

 

View this post on Instagram

 

“El éxito en la vida no se mide por lo que logras, sino por los obstáculos que superas” 😉💪🏽

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...