E hënë, 6 Korrik, 2020
20 C
Tirana

Etiketa

cristiano ronaldo

As Messi, as Ronaldo! Ja kush është futbollisti më i pasur në botë

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo është i pari ndër kolegët e tij që kap shifrën e 1 miliard eurove për pasurinë e tij, duke...

Paloka: Rama bredh nëpër botë për një foto me Cristiano Ronaldon

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka përmes një postimi në Facebook akuzon kryeministrin Edi Rama se ka shkuar në Paris me avionin e “Air Albania”...

Nga Mbappe te Salah, “Le Figaro” zbulon 10 më të shpejtët,e pabesueshme kush mungon

Kylian Mbappé është zyrtarisht futbollisti më i shpejtë në botë. Gazeta franceze “Le Figaro” ka bërë një klasifikim të 10 futbollistëve më të shpejtë...

Asistenti i Ferguson tregon Ronaldon në kohën e United: Ishte si sfungjer, por gjithnjë të sfidonte

Një pjesë e mirë e Cristiano Ronaldo që futbolldashësit e shijojnë në ditët e sotme, është krijuar në Manchester. Në kohën kur portugezi u...

Edhe Cristiano Ronaldo përshtatet: Georgina i pret flokët në shtëpi

Cristiano Ronaldo-s me siguri i ka munguar shumë futbolli, por si të gjithë të tjerët është në shtëpi duke pritur momentin për t'u rikthyer...

Pandemia/ Cristiano Ronaldo dhe skuadra heqin dorë nga rroga e 4 muajve

Një tjetër gjest për tu vlerësuar është ajo e futbollistit Cristiano Ronaldo dhe e gjithë skuadrës së Juventus-it. Është vendosur që të gjithë bashkërisht...

Ronaldo thyen karantinimin, merr fëmijët së bashku me bashkëshorten dhe dalin shëtitje

Si shumë të tjetër edhe Cristiano Ronaldo qëndron i izoluar në shtëpinë e tij, për shkak të përhapjes së Koronavirusit. Megjithatë duket se edhe sulmuesi...

Pele:CR7 më i mirë se Messi,por unë më i mirë se të gjithë

Midis Cristiano Ronaldo dhe Messi "ka shumë ekuilibër por mua më duket se sot Ronaldo është më i qëndrueshëm, i vazhdueshëm dhe ka të...

Cristiano Ronaldo u shpjegon fëmijëve se si të dezinfektojnë duart

Cristiano Ronaldo është i detyruar, për shkak të koronavirusit, të respektojë karantinën si miliona njerëz në të gjithë botën. Mjaft aktiv në rrjetet sociale, ai...

“T’u shërojë Ronaldo”, futbollisti kthen hotelet e tij në spitale për COVID-19

Para disa ditësh u bë virale deklarata e një fizioterapisteje nga Milano e cila ankohej për pagat dhe vlerësimin e bluzave të bardha në...

Të fundit

Aksident i rëndë në Fier, humb jetën një person

Një aksident i rëndë rrugor raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku për pasojë një person ka humbur jetën. Sipas News24, ngjarja...

Tensione në Azi/ Aeroplanmbajtëset e SHBA bëjnë manovra në Detin e Kinës së Jugut

Marina e SHBA njofton se dy aeroplanmbajtëse amerikane po zhvillojnë manovra në Detin e Kinës së Jugut, një hapësirë ujore që është bërë objekt...

Dalin rezultatet preliminare të zgjedhjeve në Kroaci

Ditën e sotme në Kroaci janë mbajtur zgjedhjet parlamentare, ku rezultatet jozyrtare të Komisionit tregojnë se partia HDZ ka fituar 71 vende në Parlament...

Trump: Vaksina e koronavirusit do të dalë para fundvitit

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, deklaron se vaksina ndaj koronavirusit do të jetë gati përpara fundvitit. “Dua të dërgoj falënderimet tona për shkencëtarët dhe studiuesit...

Shpërthyen infektimet, Spanja rikthen kufizimet në zonën turistike

Spanja ka rikthyer kufizimet në rajonin veriperëndimor të Galicias, pas një shpërthimi tjetër të koronavirusit. Mediat spanjolle bëjnë me dije se vetëm ata që shkojnë...