E enjte, 24 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

Nuk kishte vendosur maskë, videoja e Ronaldos po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Gjatë sfidës së mbrëmjes së djeshme kundër Kroacisë, 35-vjeçari Cristiano Ronaldo po ndiqte takimin e parë të Ligës së Kombeve pa maskë mbrojtëse.

Ai e ka ndjekur ndeshjen nga stolat e tifozëve, duke i dhënë zemër skuadrës, por ka harruar të vendoste maskën.

E detyruar prej protokollit të sigurisë, njëra prej pjesëtareve të stafit i ka kërkuar atij që të vendoste maskën, kërkesë kjo e pranuar menjëherë prej tij. Kamerat kanë fiksuar këtë moment, që po bën xhiron e rrjetit.

 

View this post on Instagram

 

Mask on, @Cristiano 😷 (via @esporteinterativo)

A post shared by ESPN FC (@espnfc) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Qytetet më të shtrenjta në botë për të huajt; Tirana në vendin e 152

Kryeqyteti i Turkmenistanit në Azinë Qendrore është cilësuar si qyteti më i shtrenjtë në botë për punëtorët e huaj. Ashgabat, një qytet me rreth një...

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...