E hënë, 26 Tetor, 2020
11 C
Tirana

“Cristiano Ronaldo pëlqen djemtë, mora 100 mijë euro që të mos flisja”, fakte të rënda pas ndarjes me Irina Shayk

Më të lexuarat

Ish-kryebashkiaku i Lezhës: Si e refuzova ofertën joshëse për inceneratorët

Ish-kryetari i Bashkisë së Lezhës, Viktor Tushaj shprehet kundër qasjes së qeverisë shqiptare për të zgjidhur problemin e mbetjeve përmes inceneratorëve. Ai solli përvojën e...

Covid në vend: Në 24 orë 288 raste, numër i ulët i të shëruarve

Në 24 orët e fundit, është regjistruar një rënie e lehtë  e rasteve të reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë, informon se 288...

Video/ Çmendet futbollisti, godet me lëvizje kung-fu lojtarin kundërshtar

Ndeshja e Ligës së Parë mes Montpelje dhe Reims përfundoi me rezultatin e thellë 0-4 për miqtë. Rezultati mbeti në hije për shkak të asaj...

Manastirliu i përgjigjet akuzave të PD, ja kur do të hapet spitali Covid 3

Ditën e sotme ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka zhvilluar një takim me stafin mjekësor në Spitalin Infektiv. Ministrja është shprehur se situata në të...

Këto janë 4 simptomat e Covid-19, që mund t’ju çojnë në spital

Ndërsa mund të mos ketë nga ato që quhen “simptoma të një Covid-i të mirë”, disa janë padyshim më të këqija se të tjerat....

Përplasja me Macron, Erdogan thirrje turqve: Mos blini mallra franceze

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan u ka bërë thirrje turqve që të mos blejnë mallrat franceze. Gjatë një fjalimi në televizion, ai u bëri thirrje...

Hajdari zbulon emrin e partisë me të cilën do garojë në zgjedhje

Deputetja Rudina Hajdari, do të garojë me një parti të re në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Në ‘News 24’, Hajdari tha se partia e...

Vdes njeriu më i pasur në Korenë e Jugut, lideri i Samsung

Lideri i kompanisë Samsung, Lee Kun-Hee ka humbur jetën në moshën 78 vjeçare. Ai është personi që ka transformuar biznesin e vogël të themeluar nga...

Video bëhet virale/Kamerat kapin momentin kur Melania i shtyn dorën Presidentit

Tashmë publiku duket se është mësuar me momentet e sikletshme ndërmjet Donald Trump dhe Melania Trump. Të shumta kanë qenë rastet kur Zonja e Parë...

Prangosen dy persona në Rinas, tentuan të korruptonin punonjësin e Rinasit

Dy shqiptarë janë nisur drejt Rinasit dhe kanë tentuar që të korruptojnë punonjësit, por nuk ia ka dalë mbanë. Një prej tyre i ka dhënë...

Një deklaratë shokuese ka ardhur në adresë të Cristiano Ronaldo-s, ku pretendohet se ai pëlqen meshkujt. Personi i cili ka nxjerrë një anë të errët të Ronaldo-s thotë se martesa e tij me Georgina Rodríguez është veçse një mashtrim, si për të kamufluar faktin se ai ka shije të tjera seksuale.

Piotr Listerman i cili është pronari i një agjencie VIP për çifte, ka bërë të mundur njohjen e Ronaldos dhe bukuroshen ruse, Irina Shayk vite më parë.

Për “Grodon”, Listerman është shprehur se Ronaldo ishte në një marrëdhënie me modelen ruse, Irina Shayk, vetëm për të fshehur një anë të errët të tij, pasi sipas tij, portugezi pëlqen djemtë.

Ai pretendon se lidhja mes tyre ishte një gënjeshtër e e madhe. Por edhe ai nuk ka dalë pa gjë nga e tërë kjo histori, pasi si shpërmblim ka marrë një shumë të majme.

“Po e njoha Ronaldon me Irina Shayk. Megjithatë lidhja e tyre ishte një gënjeshtër, pasi sulmuesi pëlqen djemtë e rinj.

Marrëdhënia mes tyre ishte e dobishme për të dy, pasi Irina Shayk mori popullaritet, ndërsa Ronaldo nuk dëshironte të zhgënjente fansat, dhe vendosi të gjente një femër të mirë. Mes Ronaldos dhe Irinës nuk kishte asnjë marrëdhënie reale, edhe nëse kishte ajo ishte aksidentale. Nga ana tjetër, unë mora 100 mijë euro si kompensim për lidhjen e tyre”, u shpreh Listerman.

Gjithashtu shprehet se pavarësisht se Ronaldo është me Georgina Rodríguez, përsëri ai do burrat më shumë dhe shton se gjithçka e bën sepse i di akuzat e mëdha që do shkonin në drejtim të tij nëse dilte hapur për këtë.

Pesë vite më parë, “The Sun”, duke cituar burime pranë Irina Shayk, ka shkruar se ajo është ndjerë e tradhtuar, për shkak se ka zbuluar se Cristiano flirtonte me vajza të tjera.

“Tani e di të vërtetën dhe ndjehem e tradhtuar. I kam besuar dhe i kam qëndruar afër kur të tjerët thonin se ka qenë me femra të tjera. Cristiano më ka mashtruar”, citohet të ketë thënë Irina burimit të “The Sun”.

Modelja kishte vendosur që të kontrollonte numrat me të cilët shkëmbente SMS Ronaldo, dhe ka zbuluar se i përkasin disa femrave nga gjithë bota.

“Ajo menjëherë ka kërkuar sqarime nga Cristiano, por ai fillimisht hodhi poshtë gjithçka. Kur Irina e ballafaqoi me faktet, ai filloi të justifikohej. Irina s’po mund të besonte, prandaj doli menjëherë nga shtëpia. Ajo i dha fund lidhjes së tyre aty, në atë moment”, citohet burimi i “The Sun”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krijimi i partive të reja, Patozi: ‘Thërrmimi’ i PD mund të dali për mirë

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, thotë se fragmentarizimi i PD mund t’i sjelli dobi Shqipërisë. Sipas tij, edhe nëse PD “thërrmohet fare, ndoshta nuk...

Ministri i LSI-së firmosi për inceneratorët, flet Monika Kryemadhi

Inceneratorët janë kthyer në debatin kryesor mes partive politike në prag të zgjedhjeve të 25 prillit. Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi u shpreh se LSI...

Nënkryetari i Vetëvendosjes: Shumë shpejt, Vjosa Osmani presidente e Kosovës

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, komentoi se si do jetë Kosova pas Hashim Thaçit, për të cilin flitet se do i konfirmohet aktakuza...

Topalli me parti të re? Nishani: Do doja të jepte kontribut në PD

Partia Demokratike ka marrë jo pak goditje nga brenda gjatë viteve të fundit, ku shumë figura të rëndësishme janë larguar, duke krijuar edhe fraksione...

Vetëvritet e reja në Tiranë, procedohen 4 persona

Një 33-vjeçare është vetëvrarë me armë zjarri në zonën e Shkozës në Tiranës. E reja e identifikuar si Marsilda Hysa ka qenë në gjendje të...