E hënë, 18 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Vidhet shtëpia e Cristiano Ronaldo-s, s’do ta besoni çfarë ka marrë hajduti (FOTO)

Shtëpia e Cristiano Ronaldo-s ka rënë pre e një grabitje. Mediat e huaja shkruajnë se hajduti mund të ketë hyrë në pronën e yllit të futbollit përmes një garazhi të hapur, ndërkohë që Ronaldo ishte larguar bashkë me kombëtaren portugeze.

Hajduti ka hyrë brenda shtëpisë së Cristiano Ronaldo-s në Madeira, dhe i ka vjedhur disa sende personale.

Alarmin për vjedhje e ka ngritur një i afërm i futbollistit të famshëm, sepse të mërkurën në mbremje, Cristiano u paraqit në një ndeshje kundër Spanjës. Një bluzë Juventuesi e nënshkruar, që kushton rreth 180 paund, ka qenë një nga objektet e vjedhura nga hajduti.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku hajduti të ishte një mjeshtër në këtë fushë. Policia e ka identifikuar hajdutin, përmes kamerave dhe janë shprehur se ai nuk është një emër i panjohur për ta. Megjithatë deri më tani askush nuk ka rënë në pranga për vjedhjen.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...