E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Cristiano Ronaldo pozitiv me koronavirus edhe në tamponin e dytë

S’ka ende lajme të mira për Cristiano Ronaldo-n, i cili rezulton sërish me koronavirus. Për të ka shkruar “Correio de Manha”, media sipas së cilës kampioni portugez i Juventusit, një javë pasi ishte konfirmuar me Covid-19, nuk është rikuperuar ende.

Përgjigjja e tamponit përbën një lajm të keq për vetë futbollistin. Gjasat janë që të humbasë përballjen e së mërkurës së ardhshme me Messin dhe Barcelonën, në Champions.

Lajm i mirë është se Ronaldo nuk ka asnjë shqetësim shëndetësor, nuk ka simptoma dhe stërvitet rregullisht në kushtet e karantinës, në shtëpi.

Dje ai u shfaq i qeshur dhe me një “look” të ri në biçikletën e forcës, duke i dërguar një puthje Georgina-s.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...