E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

kollë

“Rrini të qetë”, Pipero kollitet në mes të emisionit. Ja si reagon gazetarja

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka qenë në një lidhje direkte për "Byro Politike", për të folur lidhur me situatën me COVID-19 në vendin tonë....

Mos e çoni me urgjencë fëmijën tek doktori. Shërojeni me këto kura natyrale

Keni probleme me fëmijën, pasi ka kollë të fortë? Para se ti drejtoheni mjekut të familjes, mjafton që të përdorni disa kura natyrale. Këto...

Pediatrët rekomandojnë këtë përzierje për kollën dhe fëmijët e pëlqejnë shumë

Në rast se fëmijë juaj ka kollë, mos përdorni shurup të blerë në farmaci. Kjo sepse pediatrit rekomandojnë një tjetër përzierje, e cila jo vetëm...

Disa këshilla për simptomat e të ftohurit

E ftohura shkaktohet nga virusi. Simptomat e të ftohurit: janë hundë të bllokuara, kollë, ethe të lehta, teshtitje, dhimbje koke, dhimbje veshi dhe sy të...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT