E mërkurë, 28 Tetor, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

klodian tace

Dëshmitë/ Si u mbyll dosja e kryebashkiakut të Gramshit për vjedhje

Të dhëna të reja të vijim të dosjes së kryetarit të Bashkisë Gramsh, Klodian Taçe, kanë dalë në dritë, lidhur me akuzat për vjedhje...

Fshehu hetimin për vjedhje/ Kryebashkiaku i Gramshit rrezikohet nga dekriminalizimi

Disa kryebashkiakë janë djegur nga ligji i dekriminalizimit. Kryebashkiaku i Gramshit është emri i radhës i cili rrezikohet nga dekriminalizimi, pasi ka fshehur hetimin...

“I dha tender kompanisë nën sekuestro”, reagon kryebashkiaku i Gramshit

Kryetari i Bashkisë së Gramshit, Klodian Taçe, ka reaguar pas deklaratave të PD-së. Kjo e fundit e ka akuzuar kryebashkiakun se i ka dhënë...

Të fundit

Champions/ Reali shpëton në fund, Liverpuli dhe Siti nuk falin

Plot 20 gola të shënuara në 6 sfidat e mbrëmjes së sotme të Champions League. Reali i Madridit i ka shpëtuar humbjes turpëruese ndaj Mynshenglabahut,...

Shefi i anti-terrorit: Kemi identifikuar dhe 4 familje për t’i kthyer nga Siria

Shefi i antiterrorit Gledis Nano, i cili ka qenë i përfshirë në misionin e rikthimit të qytetarëve shqiptarë nga kampi Al- Hawl ka treguar...

Shqiptarët në Siri, gazetari: Përmendja e Eva Dumanit rrezikon jetën e saj

Gazetari Taulant Kopliku në një lidhje me skype në 'Open' tha se çdo emër që përmendet në emisione apo media vë në rrezik jetën...

Tragjedi në kanalin e La Manche/ Fundoset varka me emigrantë

Katër persona, ku mes tyre edhe dy fëmijë kanë humbur jetën në një tragjedi në kanalin detar mes Francës dhe Britanisë. Varka me emigrant i...

Ish-Drejtoresha e Tatimeve, tregon aferën e kompanive me uzinën e Ballshit

Uzina e përpunimit të naftës në Ballsh është e mbyllur prej dy vitesh dhe punonjësit nuk kanë marrë pagat e prapambetura. Ata janë futur në...