E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

isco

Real Madrid blindon Iscon, zbulohet klauzola marramendëse

Madrilenët kanë vendosur një shifër të çmendur për klauzolën e Isco, nëse do të largohet nga Bernabeu. Konkretisht, skuadra e Juventusit duhet të paguajë 623...

Juve po fiton pa Ronaldon, Isco nderon madrilenët/City ‘bie’ në shtëpi (Video)

Janë duke u luajtur ndeshjet e para të fazës së grupeve në Champions League. Juventusi ka humbur që në pjesën e parë Ronaldon, pasi...

Isco fiton dashurinë e gjithë stadiumit me gjestin e madh (Video)

Mesfushori i Spanjës, Isco ka bërë një gjest të madh. Në fushë gjatë ndeshjes Iran–Spanjë, kishte mbetur një zog i lënduar dhe mesfushori i...

Dy gola që rrallë herë mund ti shohim nga Bale dhe Isco (Video)

Real Madid ka mposhtur të shtunën në mbrëmje Celta Vigon në “Santiago Bernabeu” me rezultatin e thellë 6-0. Ishte një rikthim i Gareth Bale...

Shpërthen Isco, i “shkatërron” karrierën brazilianit të Juves (Video)

Në përballjen e Chamopions League mes Juventus dhe Real Madrid e cila është duke u fituar nga spanjollët 1-0, falë golit të yllit portugez...

Isco nuk luan mirë, e dashura e tij merr kërcënim me vdekje

Kur Isco nuk është duke kaluar një formë të mirë në fushën e lojës, të gjithë fajësojnë të dashurën e tij, Sara Salamo. Është...

Xavi: Po vjen epoka e Neymar, Isco fantastik nëse luan thjeshtë

Xavi Hernandez në një intervistë të dhënë për El Pais, ka folur për aktualitetin e fundit të futbollit dhe ka bërë disa paralelizma e...

Shpërthen Isco: Mjaft shpërndatë m..

Mesfushori i Real Madridit, Isco, i ka hedhur poshtë pohimet se kishte refuzuar të ngrihej për t’u nxehur si zëvendësues gjatë humbjes së skuadrës...

Izrael-Spanjë/ Isco kërcënohet me thikë

Një episod që ngjalli panik dhe la të befasuar gjithë tifozët në stadiumin Teddy të Jerusalemit, ku menjëherë pas përfundimit të sfidës Izrael-Spanjë, e...

Supergola në Atalanta-Juve, Isco kalon në avantazh Real-in (Video)

Spektakël dhe gola ka dhuruar ndeshja mes ekipt surprizë në Serie A, Atalanta dhe kampionëve në fuqi Juventus. Kjo supersfidë është mbyllur 1-2 në...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...