E premte, 30 Tetor, 2020
11 C
Tirana

Etiketa

I moshuar

Pëson arrest kardiak pasi del nga uji, humb jetën 64-vjeçari në Durrës

Një 64-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme, teksa pushonte pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme në plazhin e Durrësit. Mësohet se ai...

Kush është i moshuari që u ekzekutua sot në Fushë-Prezë

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në Fushë-Prezë, ku u dëgjuan të shtëna dhe u gjet i pajetë një person. Së fundmi është...

Gjendet një person i pajetë në plazhin e Durrësit

Një 80-vjeçar është gjetur i vdekur ditën e sotme në plazhin e Durrësit. Policia bën me dije se viktima është shtetasi me iniciale Xh.K., banues...

Një 75-vjeçar nga Kosova humb jetën në plazhin e Shëngjinit

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në plazhin e Shëngjinit. Bëhet me dije se një 75-vjeçar nga Kosova është mbytur në...

Vlorë/ Doli nga deti në gjendje të rëndë, ndërron jetë në spital i moshuari

Një 72-vjeçar i cili po bënte plazh tek “Plazhi i Ri” në Vlorë së bashku me bashkëshorten, ka dalë nga deti në gjendje të...

Kolegët përplasën në tokë të moshuarin, 57 efektivë japin dorëheqjen (Video)

57 efektivë të Policisë së Bufalos, në New York, kanë dhënë dorëheqjen nga detyra, pas pezullimit të dy kolegëve të tyre të cilët akuzohen...

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, humb jetën i moshuari

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një 73-vjeçar. Sipas policisë, një makinë...

I moshuari në Durrës infekton me koronavirus 11 familjarët e tij

Përgjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 20 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Ndërkohë së fundmi kanë dalë detaje të reja lidhur me...

I shpallur në kërkim prej vitesh, policia greke arreston shqiptarin e rrezikshëm

Policia greke ka arrestuar ditën e sotme një 40-vjeçar shqiptar pasi dyshohet të ketë grabitur dhe vrarë një të moshuar. Ngjarja për të cilën akuzohet...

VIDEO/ Çifti i prekur nga koronavirusi i japin lamtumirën e fundit njëri-tjetrit

Koronavirusi vdekjeprurës nuk duket të ketë të ndalur, teksa deri më tani janë shënuar rreth 500 viktima dhe më shumë se 24 mijë të...

Të fundit

Me Co*id-19, presidenti i klubit të Serisë A shtrohet në spital

Koronavirusi vazhdon të përhapet me shpejtësi në futbollin italian. Së fundmi ka rezultuar pozitiv edhe presidenti i Torinos, Urbano Kairo. Ai është shtruar në spitalin “San...

Covid-19, Belgjika vendos kufizime të reja

Belgjika do të vendosë rregulla më të rrepta të izolimit nga e hëna (2 nëntor), duke mbyllur bizneset jo-thelbësore dhe duke kufizuar vizitat në...

Tërmeti në Izmir, 17 të vdekur dhe mbi 700 të plagosur

Të paktën 17 persona humbën jetën dhe mbi 700 të tjerë u plagosën si pasojë e tërmetit 6,6 ballë që ka goditur ujërat e...

Do bëhet kryeministri i Shqipërisë? Meta tregon ambicien e tij

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...

Meta: Jam lideri i Shqipërisë, Rama do ta çojë Shqipërinë në drejtim të paditur

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...