E hënë, 29 Nëntor, 2021
9.5 C
Tirana

Një 75-vjeçar nga Kosova humb jetën në plazhin e Shëngjinit

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në plazhin e Shëngjinit. Bëhet me dije se një 75-vjeçar nga Kosova është mbytur në këtë plazh.

Nga të dhënat paraprake, dyshohet se viktima ka pësuar atak kardiak sapo ka hyrë në ujë. Ndërkohë, pritet ekspertiza mjeko ligjore për të zbuluar se cili është shkaku i vdekjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Kosova dhe Shqipëria të mësojnë nga njëra-tjetra!

SHBA-Iran kërkojnë të thyejnë ngërçin në bisedimet për marrëveshjen bërthamore

Bisedimet kritike me Iranin për të parandaluar rënien e një marrëveshjeje bërthamore, do të rifillojnë në Vjenë pas pesë muajsh. Zyrtarët do të diskutojnë...

Presidenti i Afrikës së Jugut kërkon heqjen urgjente të ndalimeve të udhëtimit

Presidenti i Afrikës së Jugut ka dënuar ndalimet e udhëtimit të miratuara kundër vendit të tij dhe fqinjëve të tij, mbi variantin e ri...

Rama njofton hapjen e rrugës së Arbrit (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e 29-nëntorit. Me anë të një video-je të publikuar në "Facebook", kreu i qeverisë njofton hapjen e rrugës...

Bien temperaturat, sot priten reshje shiu dhe bore

Vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Sipas MeteoAlb, duke filluar nga orët e para të ditës mbetet mot i vranët...

Shqiptarët porosisin më pak mallra e shërbime online në Europë

Konsumatorët shqiptarë preferojnë që t’i blejnë mallrat dhe produktet duke u paraqitur fizikisht në njësitë tregtare, ndryshe nga vendet e tjera të Europës që...