Pëson arrest kardiak pasi del nga uji, humb jetën 64-vjeçari në Durrës

Një 64-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme, teksa pushonte pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme në plazhin e Durrësit.

Mësohet se ai ka ndërruar jetë pasi ka dalë nga deti, për shkak të një infarkti kardiak që ka pësuar.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 08.08.2020, rreth orës 10:20, në lagjen nr.13, Durrës, tek “Shtëpia e Pushimit e Ministrisë së Brendshme”, shtetasi Sh.Xh., 64 vjeç, banues në Patos, pasi ka dal nga uji nuk është ndjerë mirë dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.