E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

hipokrizi

Hipokrizia mizore se sa keq i trajtojmë punonjësit e sistemit shëndetësor

Nga Alessio Perrone “World Crunch” Milno - Ndryshe nga shumë prej nesh, rutina e punës së Paolos ka ndryshuar shumë pak në vitin 2020. Ai...

Kryediplomati turk akuzon presidentin francez për hipokrizi

Ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Mevlut Çavusoglu, ka kritikuar komentet e presidentit francez kundër Turqisë, duke e akuzuar atë për hipokrizi. Gjatë një...

Hipokrizia ndërkombëtare me krizën shqiptare

Nga Andi Bushati Shumica e diplomatëve në Tiranë, sa herë pyeten së fundi për krizën shqiptare, japin një përgjigje standard: “Ne, në këtë rast nuk...

Gazetari ia thotë troç Bashës: I lini hipokrizitë, deputetët ju marrin leje për…

Gazetari Jakup Gjoça, gjatë takimit me kreun e PD-së Basha me gazetarët, është shfaqur mjaft i indinjuar. Ai tha se sot duhet të kishte bojkot...

Pas zjarreve; Brukseli do të derdhë lot krokodili ndërsa qeveria greke hipokrizi

Nga Yanis Varuofakis/Athinë - Një fatkeqësi biblike ra mbi Atikë të hënën e kaluar. Unë pashë shenjën e saj të parë orët e vona...

Video/ Jonida Shehu flet për familjen: Bashkëshorti të kishte pak hipokrizi

Gazetarja e njohur Jonida Shehu jeton një dashuri të bukur me partnerin e saj, Albi Ҫifligu prej disa vitesh dhe prej disa muajsh ata...

Të fundit

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...

Euro prek nivelin më të ulët që nga gushti 2019

Euro e nisi javën me rënie të mëtejshme ndaj lekut. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye me...