E enjte, 21 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj publikon mesazhin e fansit, merr ofertë për një lidhje serioze

Rrjetet sociale mbeten një platformë që gjithnjë e më shumë na afrojnë me njerëz të panjohur. Mesazhet janë në masë kur mbi të gjitha...

Gjyste Vulaj rrëfen sikletin që i ndodhi në një koncert

Edhe këngëtarja Gjyste Vulaj është përballur me situata të pakëndshme në daljet e saj në publik. Si shumë artistë, ajo është përballur me incidente...

Fotot/Gjystja zhvishet si një 20-vjeçare

Pavarësisht angazhimeve të shumta gjatë sezonit veror, këngëtarja Gjyste Vulaj e gjen kohën edhe për tu argëtuar, e postuar foto shumë provokuese. Me anë të një...

Rita Ora kërceu vallen shqiptare, reagon ashpër Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret që ka vite në skenën muzikore. Ajo është përveç këngëve ka tërhequr vëmendjen e publikut dhe për fotot...

“Ami Event” feston 10-vjetorin e krijimit të saj/Detajet e festës në foto

“Ami Event” ka festuar 10-vjetorin e krijimit të saj.  Për të celebruar këtë 10-vjetor Ami së bashku me bashkëshortin e saj Ermal Mamaqin, vendosën...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...