E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Gjyste Vulaj publikon mesazhin e fansit, merr ofertë për një lidhje serioze

Rrjetet sociale mbeten një platformë që gjithnjë e më shumë na afrojnë me njerëz të panjohur. Mesazhet janë në masë kur mbi të gjitha je një personazh publik.

Gjyste Vulaj ka bërë publik mesazhin e një fansi, i cili e propozon për një lidhje serioze.

Këngëtarja i ka kthyer një përgjigje vërtet ironike, duke e shpërndarë me të gjithë ndjekësit:

“E kam një lidhje serioze që 26 vjet dhe dy fëmijë. Faleminderit”.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...