E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Gjyste Vulaj rrëfen sikletin që i ndodhi në një koncert

Edhe këngëtarja Gjyste Vulaj është përballur me situata të pakëndshme në daljet e saj në publik. Si shumë artistë, ajo është përballur me incidente të vogla, por që ka ditur të dalë mjaft mirë nga situata.

Teksa ishte e ftuar ne emisionin ‘Why Not’, mbrëmjen e kaluar Gjyste tregoi se gjatë një koncerti në New York ishte rrëzuar në skenë, e të gjithë kishin shpërthyer në të qeshura.

“Në një koncert në New York më ftojnë dhe siç isha duke ecur, e kapa fustanin dhe kam rënë. U rrëzova, u ngrita dhe thashë, okej se kanë me pas çfarë me shkru mediat. Më beso, në atë moment, më është dukur si një vit dhe kur kam parë njerëzit, gjithë duke qeshur. Vetëm një vajzë e prishi fytyrën dhe u zgjat të më ndihmojë dhe një bodigard. Thashë po ky populli jonë po kënaqet kur rrëzohemi”, tha këngëtarja.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...