E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

gjum

Covid-19 ka ndryshuar ëndrrat tona, çfarë shohin më shumë njerëzit në gjumë

Pandemia e Covid-19, ka ndryshuar gati çdo aspekt të jetës sonë. Madje dhe ëndrrat që shohim në gjumë. Menjëherë sapo nisën bllokimet e para,...

Publikon fotot herët në mëngjes. Çfarë po kurdis Luana Vjollca?

Me anë të fotove, bukuroshja Luana Vjollca na ka treguar se nuk ka fjetur gjatë natës, pasi është duke punuar me projekte të reja. Ende...

Nuk duhet të pini ujë para se të flini! E thotë shkenca

Njerëzit ndajnë mendime të ndryshme nëse mund të pini ujë para se të flini, apo jo. Por mjekët janë të mendimit se nuk duhet...

Keni probleme me gjumin të dielave mbrëma? Ja çfarë thonë ekspertët

Pas një ditë relaksi, e hëna shihet me mjaft stres për shumë persona. Pas një dite pa angazhime, truri lodhet edhe më shumë kur...

Të fundit

Khaby Lame thyen rekordin, Chiara Ferragni s’është më mbretëresha e Instagramit

21-vjeçari Khaby Lame që është bërë shumë i famshëm me videot e tij në TikTok, ka rrëzuar blogeren Chiara Ferragni nga froni.   View this post...

Degradon keq sherri me pushuesit/ Biznesmenia i zë rrugën çiftit me fëmijë

Ju kujtohet rasti i Mihal Kokëdhimës, i cili në gusht të 2019 hipi sipër një makine me turistë spanjollë? Për fat të keq, rastet...

Tmerret e padukshme në qendrat e ndalimit të emigrantëve në Itali

Nga Annalisa Camilli “Internazionale” I akuzuar për vjedhjen e një smartfoni, Musa Balde u rrah egërsisht nga 3 italianë në Ventimilja, afër kufirit me Francën....

“I shkëputa një linjë uji”, goditet drejtori i Ujësjellësit në Fushë Arrëz

Drejtori i Ujësjellësit të Fushë Arrëzit, Anduel Gjinaj është sulmuar. Ai ka bërë denoncim në polici dhe në Prokurorinë e Pukës, për dhunën që...

Çelja e negociatave/Raportuesja e Shqipërisë në PE: Moment i rëndësishëm!

Parlamenti Evropian është mbledhur për të diskutuar në lidhje me hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut në BE. Me anë të...