E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Publikon fotot herët në mëngjes. Çfarë po kurdis Luana Vjollca?

Me anë të fotove, bukuroshja Luana Vjollca na ka treguar se nuk ka fjetur gjatë natës, pasi është duke punuar me projekte të reja.

Ende nuk e dimë se çfarë ka përgatitur Luana për fansat e saj të shumtë, ndërsa mbetemi në pritje.

Tashmë që nuk është e angazhuar me televizionin, Luana është fokusuar në tregun muzikor dhe koncertet që ka mbajtur në trevat shqiptare dhe jashtë tyre.

 

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...