E mërkurë, 15 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

flamur beqiri

I ekzekutuan burrin para syve të saj, gruaja e Flamur Beqirit jep mesazhin e fortë

Deborah Beqiri, gruaja e bosit të drogës Flamur Beqiri, i cili u ekzekuta pak muaj më parë, i është rikthyer jetës normale. Në një fotografi ...

Kush janë ‘Los Suecos’, banda që dyshohet të ketë ekzekutuar Flamur Beqirin

Mediat britanike i kanë kushtuar një tjetër artikull të gjatë vrasjes së Flamur Beqirit, para shtëpisë së tij më 25 dhjetor. “The Mirror” shkruan se...

E shkuara mafioze/ Ekzekutimi i bosit shqiptar dhe heshtja e autoriteteve

Ekzekutimi i bosit shqiptar Flamur Beqiri ditën e Krishtlindjeve, u krye me një efikasitet të pamëshirshëm. 36-vjeçari ka qenë duke u kthyer nga shëtitja...

Pistat e hetimit/ Kush e porositi ekzekutimin e 36-vjeçarit shqiptar në Britani

Flamur Beqiri, 36-vjeçari shqiptar që u qëllua për vdekje pranë shtëpisë së tij në Britani, ka qenë i përfshirë në trafik droge nga Spanja...

Ekzekutimi i 36-vjeçarit/ Nga dasma deri te lidhjet e tij me nëntokën suedeze

Mediat britanike ka dhëne më shumë detaje mbi jetën e Flamur Beqirit, 36-vjeçarit shqiptar që u ekzekutua dy ditë më parë në Londër. Flamur Beqiri...

U ekzekutua në Londër, videoja e dasmës përrallore të 36-vjeçarit shqiptar

Një 36-vjeçar shqiptar është ekzekutuar përpara banesës së tij në Britani. Sipas mediave vendase, Flamur ‘Alex’ Beqiri është qëlluar për vdekje në sy të gruas...

EMRI/ Ekzekutohet para shtëpisë super luksoze producenti shqiptar në Angli

Një 36-vjeçar shqiptar është ekzekutuar përpara banesës së tij në Britani. Sipas mediave vendase, Flamur ‘Alex’ Beqiri është qëlluar për vdekje në sy të gruas...

Të fundit

Malajzi/ S’do ta besoni, kapet peshku me dhëmbë njeriu (FOTO)

Një peshk i cili i ka dhëmbët të ngjshme me njeriun, është kapur në Malajzi. Imazhet e peshqve të vegjël janë shpërndarë gjerësisht në...

“2500-3000 euro për një vend pune”, Prokuroria merr të pandehur mbesën e Adriatik Llallës

Mbesa e Adriatik Llallës është marrë e pandehur nga Prokuroria, e akuzuar për mashtrim më shumë se një herë. Mësohet se Ilda Kërkapi ka mashtruar...

Infektohet kryeministri i Republikës Serbe

Kryeministri i Republikës Serbe në Bosnje dhe Hercegovinë (RS), Radovan Vishkoviq është infektuar me koronavirusin e ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Ai u testua...

“Të ndjersitur e të rraskapitur, ata nuk ndalen”, mjekët bëjnë “shqiponjën” me duar

119 të prekur me COVID-19 janë shënuar në Kosovë, nga 420 teste të kryera të martën. Numri i përgjithshëm i të prekurve në Kosovë është 5.237,...

“Meriton vetëm duartrokitje!”, Meta nxjerr videon e Ramës (VIDEO)

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është ndalur sërish tek ndryshimet kushtetuese, ndërsa ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, e cila daton në...