E shtunë, 31 Korrik, 2021
34.5 C
Tirana

U ekzekutua në Londër, videoja e dasmës përrallore të 36-vjeçarit shqiptar

Një 36-vjeçar shqiptar është ekzekutuar përpara banesës së tij në Britani.

Sipas mediave vendase, Flamur ‘Alex’ Beqiri është qëlluar për vdekje në sy të gruas dhe fëmijës së tij të mitur, para shtëpisë së tij që kushtonte 1.5 milion paund.

Atentatori i armatosur është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes, ndërsa nuk është bërë ende identifikimi i tij. 36-vjeçarit shqiptar iu dha ndihma e shpejtë nga një fqinj, i cili ishte edhe mjek. Por Flamur Beqiri nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

Flamur Beqiri, i cili njihej nga miqtë e tij me emrin Alex ishte nga Ferizaj i Kosovës. Ai punonte si producent për disa artistë të njohur të zonës. Ai ishte vëllai i Misse Beqiri, e njohur në Britani mbi pjesëmarrjet e saj në spektaklet televizive “reality”.

Flamuri ishte i martuar prej pak vitesh, teksa me gruan e tij Dëbora Krasniqi u njoh nëpërmjet Facebook. Ai organizoi një martesë luksoze në Tetor 2018, në Liqenin e Como, që bëri bujë edhe në mediat shqiptare.

Misse dhe partneri i saj morën pjesë në dasmë, ku ajo ndau një video prekëse për 239,000 ndjekësit e saj.

“Një dashuri magjike. Urime për mikun dhe vëllain tim më të mirë. Unë ju dua të dyve. Një histori e vërtetë dashurie”, shkruante ajo në atë kohë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shqipëria nuk ka as të majtë e as të djathtë!

Nga: Enio Civici Zgjedhjet përfunduan. Qeveria është surprizë. Opozita u konsolidua në pozicionin e saj. Pandemia vazhdon, vaksinimi po ashtu. SPAK-u fatmirësisht po dëgjohet. Temperaturat...

FOTO/ Amal Clooney shtatzënë? Ja çfarë thotë çifti

Më herët u pretendua se George dhe Amal Clooney ishin në pritje të binjakëve. Por duket se këto kanë qenë në kuadrin e thashethemeve,...

Teatri/ Veliaj nga Tokyo: Vendimi nuk bie ndesh me atë të Kushtetueses

Nga Tokyo, kryebashkiaku Veliaj ka komentuar vendimin e qeverisë, që i kalon në pronësi truallin e Teatrit Kombëtar. Në një intervistë për "News24", Veliaj...

Një raport objektiv, që mjerisht nuk e ndihmon Shqipërinë

Nga: Preç Zogaj Objektiv: ky mund të ish te vlerësimi me një fjalë të vetme i raportit përfundimtar të OSBE/ODHIR-it për zgjedhjet e 25 prillit....

Fshehu për 3 muaj tezen e vde*ur në bagazhin e makinës, për ti marrë pensionin

Një 55-vjeçar është vënë në pranga nga ana e policisë greke, pasi akuzohet për 'vrasje me paramendim' të tezes së tij. I prangosuri ishte...