E hënë, 28 Shtator, 2020
17 C
Tirana

Etiketa

ekzekutim

U ekzekutua nga RENEA, flet djali i Lefter Zhidrut: I kishte ardhur dita e perëndisë

710vjeçari Lefter Zhidru terrorizoi dy ditë më parë qytetin e Elbasanit, ku pas një konflikti familjar, nisi të godiste me armë edhe drejt Policisë,...

Detaje tronditëse nga masakra në Elbasan/ Lefter Zhidru kishte lidhje me bandat në Elbasan, Vlorë dhe Sarandë

Grupi hetimor po kryen veprimet e fundit të këqyrjes së vendit të ngjarjes, pas masakrës në Elbasan. Në banesën e 71-vjeçarit Lefter Xhidru, janë...

“E ekzekutuan për 60 sekonda”, kamerat kanë filmuar autorët që vranë vëllanë e Talo Çelës

Bujar Çela, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Çela, u ekzekutua në orët e para të ditës në një atentat mafioz në Elbasan. 50-vjeçari u vra...

Punonte si taksist në të zezë, kush është Bujar Çela që u ekzekutua sot në Elbasan. Pista ku po heton policia (FOTO)

Bujar Çela, vëllai i Talo Çelës u vra sot në orën 05:45 të mëngjesit të sotëm, sapo ka zbritur nga makina e tij në...

Ekzekutim si nëpër filma/ Autorët në Elbasan ishin të veshur me uniformë policie

Detaje të reja tronditëse kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela. Paraprakisht bëhet me dije se kanë qenë tre...

Ekzekutohet vëllai i Talo Çelës/ 50-vjeçari u vra teksa pinte kafen e mëngjesit

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm para një lokali tek rrethrotullimi i Bradasheshit. 50-vjeçari Bujar Çela u ekzekutua me armë zjarri. Viktima është...

Trupi u bë “shoshë” nga plumbat, 33-vjeçari në Rrogozhinë u ekzekutua 200 metra larg banesës

Të tjera detaje tronditëse janë hedhur në dritë lidhur me ekzekutimin e 33-vjeçarit Klevis Kapllani, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Dyshohet se i riu...

Ekzekutimi mafioz në kryeqytet, greku dënohet me burgim të përjetshëm

Ish-polici grek, Ethimious Efthimiou është dënuar me burgim të përjetshëm, për vrasjen e Devi Kasmit. Dënimi është dhënë sot nga trupa gjykuese, gjatë seancës...

VIDEO/ I riu ekzekutohet te berberi, qëllohet disa herë me plumba në kokë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kolumbi, teksa një i ri është ekzekutuar gjatë kohës që po qethej te berberi. Pamjet janë regjistruar në...

Sherri për dy karrige/ Gledis Kraja gjeti armën dhe ja dha Smakajt, i cili e ekzekutoi gabimisht

Dje Gjykata e Shkodrës dha masën "arrest me burg" për Stjuart Smakajn, autorin e vrasjes së Gledis Krajës. Ai nuk e ka mbajtur dot...

Të fundit

Aksident në Durrës/ Njëra prej makinave përfundon në lumë, 3 të plagosur

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Sukth të Durrësit, teksa tre persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30, teksa...

“Ne nuk jemi mysafirë, por pronarë”/ Erdogan tjetër paralajmërim për grekët

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka bërë sërish një paralajmërim për Greqinë, sa i takon situatës në Mesdheun Lindor. Erdogan i cili ka rënë...

Dënohet me 4 vjet burg ish-ministrja e Brendshme e Maqedonisë së Veriut

Ish-ministrja e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut, Gordana Jankullovska, të hënën në mbrëmje është dërguar në burg për vuajtjen e dënimit prej...

Moti i keq në Greqi, zhduken 3 persona në ishullin Mitilini

Tre persona rezultojnë të zhdukur në Greqi, pas përmbysjes së një varke peshkimi në ishullin e Mitilinit. Varka në të cilën ata ndodheshin, u përmbys...

Pandemia, 14 lojtarë dhe anëtarë të stafit të Genoa-s pozitivë me C*VID-19

14 lojtarë dhe anëtarë të klubit të Xhenovas kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Fillimisht u shfaq pozitiv portieri Perin dhe Schone por tashmë mediat italiane...