E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Endri Hasa

Denoncimi i PD: Elbasani vatër infeksioni, nuk ka tamponë për testime

Partia Demokratike akuzon qeverinë për përkeqësimin e situatës nga COVID-19. Ish-deputeti, Endri Hasa deklaron se Elbasani është kthyer në vatër infeksioni, por tamponë për testime...

Zëvendësimi i kasave fiskale, PD: Ligji i ri zhvat bizneset

Partia Demokratike denoncon ligjin për zëvendësimin e kasave fiskale, duke e cilësuar si një ligj për zhvatjen e bizneseve. Në një deklaratë për mediat, ish-deputeti...

“Air Albania qëndron në ajër”, ish-deputeti akuza qeverisë: Ja afera korruptive me turqit!

Prej verës së kaluar qeveria njoftoi krijimin e kompanisë Air Albania, e para kompani shqiptare për fluturime. Në fjalën e tij kryeministri Rama tha...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...