E mërkurë, 14 Prill, 2021
14 C
Tirana

Etiketa

‘Diego Maradona

“E mbanin të lidhur në krevat”/ Fakte tronditëse mbi vdekjen e Maradonës

Fakte të frikshme janë duke qarkulluar së fundmi mbi vdekjen e legjendës së futbollit botëror, Diego Armando Maradona. Sipas mediave vendase, Maradona mbahej i shtruar...

Mos lejo ta marrin trashëgiminë vajzat/ Zbulohet plani për vdekjen e Maradonës

Hetuesit punojnë për të hedhur dritë jo vetëm për atë që ndodhi mëngjesin e 25 nëntorit në orët që paraprinë vdekjen e Maradonës, por...

Detaje të reja për vdekjen e Maradonës, hetuesit përfshijnë dhe dy të dyshuar

Në hetimin për vdekjen e Diego Armando Maradonas janë përfshirë edhe dy të dyshuar të tjerë. Ata janë Nensi Forlini, ekzekutive e kompanisë së...

Shtohen dyshimet mbi vdekjen e Maradonës, dalin 3 të dyshuar të tjerë

Shtohen dyshimet mbi vdekjen e qëllimshme të Diego Maradonës shtohen, ashtu sikurse edhe numri i personave që po hetohen. Pas mjekut Leopoldo Luke dhe psikiatres...

Thellohet skandali për vdekjen e Maradonës, 3 të dyshuar të tjerë nën hetim

Thellohet skandali, për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Hetimet për zbardhjen e shkaqeve që sollën humbjen e jetës së legjendës argjentinase, po zgjerohen gjithnjë...

“Bullafiqi do të vdesë i vetëm”/ Dalin audiot tronditëse të mjekut të Maradonës

Pas zbulimit se mjeku Leopoldo Luke dhe psikiatria Agustina Kosaçov, të cilër janë në hetim për vdekjen e Diego Armando Maradonës, kanë falsifikuar disa...

Misteret e pasurisë së Maradonës, zbulohen dy kasaforta në Dubai

Vlerësimi i saktë i pasurisë së legjendës argjentinase, Diego Maradona, në momentin e vdekjes së tij, më 25 nëntor 2020 është ende i vështirë....

Zbulohet një tjetër fakt tronditës për Maradonën, mjeku i ka falsifikuar firmën

Nuk ka paqe për Diego Armando Maradonën, i cili ndërroi jetë më 25 nëntor 2020 pas një ataku kardiak të shkaktuar nga një operacion...

Zbulohet dokumenti që ngre pikëpyetje mbi vdekjen e Diego Maradonës (Foto)

Në Argjentinë është zbuluar një dokument i cili ngre edhe më shumë pyetje në lidhje me vdekjen e Diego Maradonës. Ikona e futbollit botëror, ndërroi...

Vajza e Maradonës reagon pas autopsisë së ish-kampionit të botës

Të gjithë prisnin që në autopsinë e Diego Armando Maradonës, të shfaqej përdorimi i lëndëve narkotike apo alkooli në ditët e fundit të jetës. Ai...

Të fundit

Pse ambasadorja Kim, nuk është keqkuptuar, por…

Nga Artur Zheji Fjalët që tha, gjërazi dhe në një sintaksë perfekte, ambasadorja simpatike Kim, shkaktuan një tërmet të nëndheshëm, te Shumica që aktualisht na...

Përdorimi i limonave të ngrirë lufton tumoret, obezitetin dhe diabetin

Prej kohësh mjekësia e ka pohuar se limonët janë një superushqim. Jo vetëm që ata shtojnë shije të bollshme në një shumëllojshmëri të enëve,...

Rama nga Burreli: Politika është e vetmja armë që kanë njerëzit

Nga qyteti i Burrelit ku kryeministri Edi Rama ndodhet për një takim me të rinjtë e këtij qyteti, ky ka thënë në fjalën e...

Dilema e zgjedhjeve: Një votë për partinë apo për Shqipërinë

Adri Nurellari Një ndër elementet kryesore të sistemeve demokratike dypartiake është parimi i “dhënies së llogarisë”, që nënkupton se zgjedhjet janë dita e gjykimit, apo...

SPAK rekurs vendimit të Gjykatës së Posaçme të Apelit për mjekun Prifti

Prokuroria e Posaçme ka bërë rekurs ndaj vendimit të Gjykatës së Posaçme të Apelit, e cila liroi mjekun kardiolog, Edvin Prifti. Gazetarja Klodiana Lala...