E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

dashuri

“U njohëm rastësisht”, Iva Tiço rrëfen historinë e dashurisë me partnerin gjerman

Gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer për herë të parë për partnerin e saj, duke zbuluar se ai është gjerman. Iva ka qenë e ftuar...

Rënia në dashuri dhe kuriozitete të tjera që mund të mos i keni ditur

A e dini se dashuria është vërtet e “verbër”? Dhe se burrat kanë më shumë të ngjarë të thonë “Të dua”, para se këtë...

Meta pozon i qeshur: Me qetësi dhe dashuri

Në një kohë kur duket se PS po rrit presionet për shkarkimin e tij, nga ana tjetër, Kreu i Shtetit Ilir Meta tregon se...

Rudina Dembacaj, e lumtur në krahët e Mark Frrokut

Ditë më parë, aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Ndonëse prej muajsh përflitej për një romancë të...

Kur dashuria është me katër putra (VIDEO)

Padyshim që kafshët janë miqtë më të mirë të njeriut, e sidomos qentë. Në videon e mëposhtme do të shihni disa moment pikante ku ata...

Jonida Doku: Ky rrugëtim më mbushi me më shumë dashuri për vendin tim

30-vjeçarja Jonida Doku më datën 24.11.2017 u emërua në detyrën e Administratores së Njësisë Administrative nr.11, Bashkia Tiranë. Së fundmi, përmes një deklarate publike, Doku...

Dashuri me shikim të fundit, por në Tiranë janë të gjithë lakuriq

Nga Lorenc Vangjeli Halli i Ilir Metës, ndryshe nga sa e sulmojnë kritikët e tij dhe po aq ndryshe nga sa e duartrokasin mbështetësit e...

Berat/ 17-vjeçarja dhe i dashuri grabitin euro në shtëpinë e xhaxhait

Policia e Beratit ka arrestuar një 22 vjeçar dhe ka proceduar në gjendje  të lirë të dashurën e tij 17 vjeçare. Dy të rinjtë kanë...

Kryemadhi-Metës: Boll i dhe dashuri Edi Ramës, nuk e shpëton dot

Monika Kryemadhi deklaroi mbrëmjen e sotme në “Opinion” se dekreti i presidentit Meta ishte për të shpëtuar Edi Ramën. Ajo bëri edhe një kërkesë...

Pak ditë më parë u nda nga i dashuri, Dua Lipa në një romancë të re

Vetëm pak kohë më parë Dua Lipa i dha fund lidhjes disavjeçare me kuzhinierin e famshëm Isaac Carew. Çifti arriti të kapërcente një krizë...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT