E mërkurë, 20 Janar, 2021
9 C
Tirana

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë.

Ajo u shpreh se do ta vazhdojë ta bëjë këtë gjithmonë, dhe se nuk ka për të ndryshuar asnjëherë.

Madje si për ti vënë vulën përfundimtare, këngëtarja e cilësoi dashurinë si gjënë më të bukur, bashkë me muzikën.

Alketa Vejsiu: A je e dashuruar ti Dafina?

Dafina Zeqiri: Jam ende pak e dashuruar, se kam dashni shumë të madhe kështu që është ende këtu, brenda meje.

Alketa Vejsiu: E ke thënë në një intervistë shumë bukur “When I love, I love hard”.

Dafina Zeqiri: Edhe i thoja vetvetes, do doja që të mos dashuroja kaq fort, kam me qenë më e fortë. Por jam ajo që jam, s’kam me ndryshuar kurrë. Dashuria është gjëja më e bukur në ekzistencë për mua, bashkë me muzikën.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...