E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Rudina Dembacaj, e lumtur në krahët e Mark Frrokut

Ditë më parë, aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Ndonëse prej muajsh përflitej për një romancë të tillë, ajo e hidhte poshtë këtë fakt.

Por tashmë gjërat janë zyrtarizuar. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto, ku qëndron pranë parnerit të saj, e duken të lumtur.

Moderatorja e ka cilësuar Frrokun një partner në jetë dhe në biznes. Ajo i ka dhënë fund martesës me ish-bashkëshortin Aleks, me të cilin ka edhe një vajzë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...