E martë, 26 Maj, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

21

Koronavirusi/ Shkon në 21 numri i viktimave në Itali

Koronavirusi në Itali deri më tani ka marrë 21 jetë njerëzish. Raportohet se edhe numri i të infektuarve është rritur, duke shkuar në 821. Informacionet e...

E shpërndante në Durrës, 21-vjeçarja përfundon në pranga

Një 21-vjeçare ka përfunduar në pranga pasi shpërndante kokainë dhe drogëra të forta në qytetin bregdetar. Sipas njoftimit të Policisë, shtetases me inicialet A.B, iu...

21 vite nga vrasja e Azem Hajdarit/ Kuvendi organizon homazhe

Si sot, 21 vite më parë, u vra ish-deputeti i Partisë Demokratike Azem Hajdari. Në shenjë nderimi të figurës së tij, nën kujdesin e kryeparlamentarit...

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, 21 të arrestuar, mes tyre dhe shqiptarë

Policia greke godet një grup të trafikut ndërkombëtar të drogës nga Shqipëria në Greqi. Grupi trafikonte marijuanë përmes kufirit greko-shqiptar në Igumenicë dhe më...

Shtypi nga bota, 21 prill 2018

Njihuni me shtypim nga bota

Horoskopi për ditën e sotme, 21 prill 2018

Dashi Gjeni pak kohë për personin që doni, përpiquni të keni dialog. Do të jetë mënyra më e mirë për të tejkaluar ndonjë tension të...

FOTO/ Albi Nako i dashuruar marrëzisht, ja kush është vajza 21 vite më e re

Një ndër divorcet më të bujshme të vitit që lamë pas, ishte pikërisht ajo e koreografit të njohur Albi Nako me ish-balerinën e trupës...

Goditen “baronët” e drogës në Athinë, 21 të arrestuar. Shumica shqiptarë

Policia greke ka goditur një bandë e cila merrej me trafikim ka droge, si dhe është përgjegjëse e disa vjedhje në distriktin e Exarchias...

Vrasjet e 21 janarit/Berisha mbron Gardën: Armën mund ta shkrepte dhe gishti im

Ish-kryeministri, Sali Berisha tha sonte se mund të kishte qenë ai që do kishte shkrehur armët kundër protestuesve nëse nuk do ta bënte garda....

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT