E premte, 3 Prill, 2020
10 C
Tirana

AUTHOR NAME

root

57176 POSTS
0 COMMENTS

Nis rrugëtimin në tregun e mediave online, Tirana Today

Portali Tirana Today nisi sot rrugëtimin e tij në tregun e mediave online në Shqipëri. Tirana Today kaloi online rreth orës 19:00, kur hapja...

Shënasi Rama: Pazari që po bëhet me shqiptarët

Ish-­studenti i dhjetorit, prof. Shenasi A. Rama, profesor në Universitetin e Nju Jorkut, në  një status të tijin, në rrjetin social facebook, ka  dënuar...

VIDEO/ Zjarrfikësja “zbret nga qielli” për të ndihmuar foshnjën 8 muajshe

Zjarrfikësja e qytetit  të Vlorës i ka ardhur në ndihmë një  familjeje, e cila kishte harruar brenda shtëpisë një fëmijë 8 muajsh. Për  ironi të...

Pas darkës me Ramën, Meta drekon me Idrizin

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka nisur në takim me kryetarin e PDIU-së, Shpëtim Idrizi. Mediat në vend bëjnë me dije se...

Zbulohet shkresa/ Pse shkoi Manjani në zyrën e kryeprokurorit Llalla ditën e shkarkimit? (Video)

TIRANË- Mbrëmjen e sotme në emisionin “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili u publikua një shkresë që tregon protokollin e hyrjeve dhe daljeve...

Të fundit

Kina mban sekret masën e shpërthimit të koronavirusit

Sipas një raporti të shërbimeve sekrete të SHBA-së përgatitur për Shtëpinë e Bardhë, Pekini e ka ulur numrin e rasteve të të infekturave me...

Shqiptarët vazhdojnë ritualin e shëtitjeve, ja çfarë ka bërë policia gjatë 24 orëve të fundit

Policia e Shtetit vijon me misionin për të parandaluar të gjitha rastet abuzive, lidhur me masat e ndërmarra nga ana e qeverisë për COVID-19....

Drejtori i Napolit i lumtur për Rrahmanin: Mbrojtës i zoti dhe organizator

Napoli nuk priti gjatë por në merkaton e janarit siguroi shërbimet e Amir Rrahmanit. Mbrojtësit iu desh vetëm një sezon në Serinë A për...

Merkato nuk njeh pushim,mesfushori i Juventus me valixhe në duar

Merkato e futbollistëve nuk njeh pushim dhe vazhdon edhe në këto kohë kur sporti është ndalur. Së fundmi, mediat angleze bëjnë me dije se...

Marlon Brando, gjiganti i kinematografisë botërore 

Një nga përfaqësuesit më të mirë të metodës së re të aktrimit, që u zhvillua në kinemanë amerikane të viteve 1950 (metoda e famshme...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT