E diel, 27 Shtator, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

varroset

Mustafa flet për videon e inskenimit të varrimit të tij: Motrës gati i ra të fikët

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka komentuar videomontazhin e publikuar pak kohë më parë në rrjetet sociale, ku duket se ai ka vdekur dhe...

Humbi jetën në duart e policisë, varroset sot George Floyd

Afro-amerikani George Floyd, i cili vdiq në duart e policisë do të varroset sot në Houston, të Shteteve të Bashkuara. Sipas mediave të huaja, 46-vjeçari...

Skënderbeu “varroset” si Dinamo? Daja: Drastike, lojtarët ishin të pamotivuar

Trajneri Ilir Daja pas ndeshje që Skënderbeu u mposht nga Vllaznia është shprehur se lojtarët janë dukur të pamotivuar në fushë dhe dukej sikur...

Video/ Ivanoviç varroset në Beograd, familja refuzon Kosovën

Lideri i Iniciativës Qytetare “Liria, Demokracia, Drejtësia” në Kosovë, Oliver Ivanoviç, do të varroset sot në Beograd. Ivanoviç u vrara të martën para zyrës...

Varroset i riu nga Kosova, familja fal gjakun e djalit

Ditën e djeshme në varrezat e fshatit Velekinc të Gjilanit është varrosur 24-vjeçari Elbasan Isufi. Ky i fundit u aksidentua të premten e kaluar,...

Të fundit

“Ajo është një grua me arritje të pashembullt”/ E zgjedhura e Trump-it për Gjykatën e Lartë, kundër martesave gay

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka emëruar Amy Coney Barrett, një grua konservatore për të qenë anëtare e re e Gjykatës së Lartë. Trump...

Tiranë/ Makina përplas 10-vjeçaren te bulevardi “Gjergj Fishta”

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet. Një mjet ka përplasur një fëmijë 10 vjeç, në bulevardin “Gjergj Fishta”. Burime zyrtare njoftojnë se...

“Dielli do të ndriçojë për të gjithë shqiptarët!”, Meta del me mesazhin e fortë (VIDEO)

Në Ditën Ndërkombëtare të Turizmit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta thotë se është momenti për të reflektuar mbi domosdoshmërinë për t'i dhënë frymëmarrje këtij...

7 muaj me patentë, 21-vjeçari kapet nga policia duke qarkulluar me shpejtësi të frikshme

Policia Rrugore nuk ndalet me kontrollin e rreptë ndaj të gjithë shoferëve abuziv. Gjatë 5 orëve kontroll me radar e dragera janë pezulluar 22...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/Përplasen tre makina, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se në këtë aksident janë përplasur tre mjete dhe për pasojë janë plagosur dy...