E hënë, 30 Nëntor, 2020
11 C
Tirana

Etiketa

Valon Berisha

Foto/ Futbollisti shqiptar, mes të më mirëve në Francë

Futbollisti i Kosovës, Valon Berisha i cili luan me skuadrën e Stade de Reimsit në Francë, është përzgjedhur si njëri prej lojtarëve më të...

E pabesueshme/ Neymar tregon pak nga ‘magjia’ e tij me topin, ‘trullos’ futbollistin e Kosovës (VIDEO)

Neymar është një futbollist brazilian, i cili falë profesionalizmit di si të tërheqë vëmendjen. Në sajë të talentit të tij, ai ka arritur që të...

“Lojtar i nivelit tjetër”/ Neymar i përgjigjet futbollistit shqiptar pas komplimentit

Ylli i futbollit, Neymar ka rishpërndarë në Instagram postimin e futbollistit shqiptar, Valon Berisha. Ky i fundit u përball dje në fushë me yllin brazilian...

Refuzoi Sampdorian, Valon Berisha pranë gjigantit italian

E ardhmja e Valon Berishës pas ndërprerjes së bisedimeve me Sampdorian duket se do të vazhdojë në Serie A. Dhe do të jetë pikërisht...

Mes Salzburgut dhe Sampdorias, Valon Berisha zgjedh Vlorën

Pas performancave mjaft të mira me Salzburgun në Europa League, mesfushori kosovarë ka ndezur merkaton e verës. Fillimisht ishte Lazio dhe më pas Sampdoria...

Të fundit

Këngëtari grek me pranga në duar: Mbaj armë se jam në rrezik (FOTO)

Këngëtari i njohur grek, Notis Sfakianakis, i cili u arrestua mbrëmjen e së dielës, është shprehur se armën e mban ngaqë është në rrezik....

“Frikë për një tragjedi”, mjeku i njohur grek: Izolimi duhet deri në mars

Greqia duket se e ka tejet të largët përmirësimin e situatës me pandeminë. Pavarësisht izolimit e masave të ndërmarra nga ana e qeverisë për...

Aksidenti/Ylli i Formula 1 pjesërisht i djegur e me brinjë të thyera (FOTO)

Formula 1 nisi në mënyrën më të keqe të mundshme kur piloti i Haas, Romain Grosjean u përfshi në një aksident. Makina e tij...

“Kanë vdekur 20 mjekë e infermierë”, Dasho: Hapni urgjent spitalet rajonalë

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, ka shpërthyer në revoltë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në spitalin Covid/2, ku një 60-vjeçar u hodh...

Kur Enver Hoxha dhe Byroja Politike merrnin pjesë në ceremonitë zyrtare

Memorie.al publikon dy foto me imazhe të panjohura të zhvillimit të ceremonive zyrtare shtetërore të festave të 28 dhe 29 Nëntorit, gjatë viteve të...