E premte, 23 Tetor, 2020
22 C
Tirana

“Lojtar i nivelit tjetër”/ Neymar i përgjigjet futbollistit shqiptar pas komplimentit

Më të lexuarat

Ylli i futbollit, Neymar ka rishpërndarë në Instagram postimin e futbollistit shqiptar, Valon Berisha.

Ky i fundit u përball dje në fushë me yllin brazilian në takimin Reim-PSG 0-2. Neymar e falënderoi Berishën pasi ky i fundit e konsideroi nënkampionin e Evropës si “lojtar të një niveli tjetër”.

“Futbollist i një niveli tjetër”, shkruan mesfushori Berisha, ndërsa Neymar i përgjigjet: “Faleminderit, vazhdo përpara!”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I akuzuar për trafik droge: Lirohet vëllai i kryebashkiakut të PS-së

Gjykata e Kukësit ka ndryshuar masën nga “arrest me burg” në “arrest shtëpie” për Albert Tuçin, vëllain e kryetarit të Bashkisë së Fushë-Arrësit, Fran...

Rritje rastesh me koronavirus në Itali, 91 viktima në 24 orët e fundit

Në Itali, janë rritur sërish rastet me Covid-19 në 24 orët e fundit. Brenda një dite, janë regjistruar 19.143 të infektuar, ndërsa janë shënuar 91...

“Deti” në Hagë, Abazi: Rama para një tentative për tradhëti kombëtare

Shqipëria dhe Greqia ranë dakord që t’i drejtohen drejtësisë ndërkombëtare për çështjen e detit. Bojken Abazi, kreu i Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë, thotë në lidhje...

Meta, propozim ekstrem: Kush prek votën, t’i pritet dora si në Mesjetë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta është i bindur se pas 25 prillit Shqipëria do të hyjë në një epokë të re. Në një prononcim për...

Rast i veçantë: Mbrojtësi i Interit, negativ dy ditë pasi u infektua me Covid

Mbrojtësi, Achraf Hakimi kthehet negativ vetëm dy ditë pasi rezultoi pozitiv në prag të ndeshjes kundër Borussia Mönchengladbach. Një rast sa i çuditshëm, aq edhe...