E enjte, 22 Tetor, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

neymar

E pabesueshme/ Neymar tregon pak nga ‘magjia’ e tij me topin, ‘trullos’ futbollistin e Kosovës (VIDEO)

Neymar është një futbollist brazilian, i cili falë profesionalizmit di si të tërheqë vëmendjen. Në sajë të talentit të tij, ai ka arritur që të...

“Lojtar i nivelit tjetër”/ Neymar i përgjigjet futbollistit shqiptar pas komplimentit

Ylli i futbollit, Neymar ka rishpërndarë në Instagram postimin e futbollistit shqiptar, Valon Berisha. Ky i fundit u përball dje në fushë me yllin brazilian...

Pushimet në Ibiza, Neymar rezulton pozitiv me koronavirus

Klubi i PSG-së konfirmoi më herët ditën e sotme, se tre pjesëtarë të ekipit kishin rezultuar pozitiv me koronavirus. Dy emrat që u zbuluan menjëherë...

VIDEO/ Neymar shpërdoron dy raste vetëm për vetëm me portierin

Po luhet mbrëmjen e sotme ndeshja mes Atalantës dhe PSG-së, e vlefshme për ‘Champions League’. Pak minuta më parë ka përfunduar pjesa e parë, me...

Video/ Neymar dhuron show në stërvitje, shkatërron shokun e skuadrës me një lëvizje

Një moment mjaft gazmor është regjistruar në stërvitjen e sotme të PSG, mes Neymar dhe Choupo-Moting. Ylli brazilian në lojë e sipër i ka bërë...

Rivaldo: Lautaro nuk bën punë, Neymar të rikthehet tek Barcelona

Rivaldo preferon rikthimin e Neymar tek skuadra e Barcelonës, përpara blerjes së sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez. Ai beson se është koha që që Barcelona...

Flet aksioneri i Barcelonës:Klubi i zhytur në borxhe, po mundohen ta fshehin.Nuk ka para për Neymar

Veprimi i bordit drejtues të Barcelonës që kërkonte me çdo kusht të ulte rrogat e lojtarëve, duket se ka një shkak shumë të fortë....

Barcelona përgatit plan B nëse dështon pista Neymar, një emër surprizë del në skenë

Në rast se klubi i Barcelonës dështon të riktheje Neymar në Camp Nou, atëherë do të përpiqet të nënshkruajë me francezin Kingsley Coman. Dëshira më...

Koronavirusi ul ndjeshëm çmimet e lojtarëve, “Transfermarket” zbulon vlerat e reja

Koronavirus ka ndalur aktivitetin e futbollit dhe automatikisht të ardhurat kanë ngrirë, ndërkohë që lojtarët duhet të paguhen. Kjo ka bërë që futbolli të...

Pandemia i ka bërë të paprekshëm, Mbappe e Neymar shtyjnë me një vit largimin nga PSG

“Largimi i Neymar dhe Mbappe shtyhet”. Ky ka qenë titulli kryesore i gazetës franceze “L’Equipe” e cila insiton se dy yjet e PSG nuk...

Të fundit

“Një projekt i shumë ëndërruar”, Rama publikon pamjet nga aeroporti i Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, pamjet nga aeroporti i Kukësit. Ai e ka nisur ditën me publikimin e pamjeve nga...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti del nga rruga

Një aksident me pasojë plagosjen e një gruaje ka ndodhur herët në mëngjes, në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë tip ‘Golf’ ka humbur kontrollin, dhe...

Nuk i braktis kurrë fati, njihuni me të përkëdhelurit e horoskopit për sot

Dashi Nëse keni vuajtur nga një sëmundje, thjesht të qenët pozitivë dhe të lumtur do të jetë mënyra më e mirë për të gjitha problemet...

Tërmeti i fuqishëm ‘shkund’ Greqinë, sa ishte magnituda

Greqia është tronditur nga një tërmet i fuqishëm. Tërmeti me magnitudë 5.2 i shkallës Rihter ka goditur Greqinë mbrëmjen e djeshme, në orën 23:00....

Kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin, si pritet të jetë moti sot

Sot masat ajrore të qëndrueshme do të kushtëzojnë kthjellime në të gjithë vendin tonë, deri në mesditë. Sipas MeteoAlb, pasditja dhe mbrëmja sjellin kalime vranësirash...