E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

trajneri

Sport – Francë; Claudio Ranieri drejtuesi i ri i FC Nantes

Italiani Claudio Ranieri, kampion i Anglisë me Leicester në 2016, ka nënshkruar zyrtarisht kontratën e tij të trajnerit me FC Nanten për dy sezone,...

Largohet trajneri Josa, ja kush do të drejtojë ekipin e bardhebluve

Mirel Josa nuk do të drejtojë më Tiranën. Lajmi që qarkullon prej kohësh është zyrtarizuar sot, pas një bashkëbisedimi mes presidentit Refik Halili dhe...

Letra që s’do kisha dashur kurrë ta shkruaja

Gianni de Biasi/Kjo është një faqe e përvojës time profesionale në Shqipëri që kurrë nuk do kisha dashur ta shkruaja! Kam menduar dhe medituar gjatë...

Të fundit

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...