E premte, 7 Maj, 2021
24 C
Tirana

Etiketa

totenhem

Ngjarjet e Premierit Ligës, Arsenali kthen rezultatin fiton dhe Junajtid

Java e 28-të e Premier Ligës vazhdoi dje, me katër ndeshje të tjera. E diela filloi në 13:00 me Sauthemptonin, ende me pasojat e nokautit...

Video/ Gol i pabesueshëm vjen nga Premier Liga, Lamela shënon me “rabona”

U luajt dje derbi i Londrës në Angli dhe pjesa e parë u mbyll në barazim 1-1, ndërsa ndeshja u fitua nga Arsenali 2-1. Por...

Ndeshjet e sotme në Premier/ Vjen derbi i Londrës, Junajtid pret Uest Hemin

Sauthempton – Brajton 13:00 Brajton Hov Albion do të kërkojë t'i japë fund serisë së humbjeve dhe të zbehë shqetësimet për një rënie nga...

Europa League/ Milani mposht Sëlltikun dhe kalon grupet, zhgënjen Totenhemi

Janë mbyllur 12 ndeshjet e Europa League të cilat startuan në 18:55, të vlefshme për fazën e grupeve. Milani ka mposhtur Sëlltikun me përmbysje në...

Të fundit

Fushata e vaksinimit dhe fshehja e të vdekurve në Serbi

Mediat gjermane publikojnë të dhëna interesante për vaksinimin, por edhe shokuese për heshtjen e numrit të të vdekurve në Serbi. Serbia hesht për shifrën...

Dermatologia: Ja rreziqet e sëmundjeve të lëkurës nga ekspozimi në diell

Në Pavijonin e Dermatologjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, por edhe në shumë klinika dermatologjie, janë shtuar pacientët që kanë probleme kronike me...

LSI fillon ankimimet për 25 prillin/ Kryemadhi: E vërteta, brenda tek kutitë

Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit u fituan nga Partia Socialiste, e cila siguroi 74 mandate dhe do të qeverisë sërish e vetme në 4...

Kuvendi diskutonte shkarkimin e tij, Meta në kafe me deputetin socialist

Paraditen e sotme, teksa Kuvendi po diskutonte për shkarkimin e tij dhe ngritjen e një Komisioni Hetimor, Presidenti i Republikës Ilir Meta, është fotografuar...

Kosovë, 3 viktima dhe 170 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

Katër viktima dhe 170 raste të reja me koronavirus u raportuan në Kosovë në 24 orët e fundit. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës...