E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

shtrati

Cikloni “Kiara” godet Anglinë, lumenjtë dalin nga shtrati

Cikloni “Kiara” ka goditur së fundmi Anglinë. Për pasojë, reshjet kanë qenë të shumta si dhe lumenjtë kanë dalë nga shtrati. Për shkak të motit...

Meta, një përpjekje për të dalë nga shtrati i Monikës

Nga Andi Bushati/ Ka një tendencë për ti parë në një mënyrë tejet sipërfaqësore qëndrimet e forta që Ilir Meta mbajti sot. Deklaratat e...

Ishmi del nga shtrati, përmbyten disa fshatra në Fushë Krujë

Situata sa vjen e bëhet më problematike në disa zona të vendit, reshjet intensive dhe shkrirja e borës së rënë ditët e fundit ka...

Video/Marina Vjollca zbulon shtëpinë luksoze nga shtrati

Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca ka publikuar pak minuta më parë një video në “Instastorie”, ku tregon edhe ambientet e shtëpisë. “Mëngjesi i vonë”, shkruan ajo...

Të fundit

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...

Ndryshimi i klimës/Pse Australia refuzon të heqë qymyrin

Në një garë botërore për të reduktuar ndotjen, Australia është një vend i jashtëzakonshëm. Eshtë një nga vendet më të ndotura për numër të...

Samiti i fundit i BE-së për “makinën e kompromisit” Angela Merkel

Një video që zgjati dy orë e gjysmë me imazhe nga çastet më interesante të samiteve të BE-së me një kolonë muzikore me piano....