E diel, 22 Maj, 2022
15.5 C
Tirana

Etiketa

publikoi

Deputetja publikoi foton në Kuvend, e mbijetuara e dhunës seksuale: Ma plasët zemrën

Një ditë më parë në Kuvendin e Kosovës deputetja Flora Brovina publikoi një fotografi të dhunës seksuale të ushtruar ndaj femrave kosovare nga ushtarët...

Skandaloze/ Publikoi foto me shqiponjë, ja çfarë i bëjnë serbët bukëpjekësit shqiptar

Dhjetëra banorë të një lagjeje në Beograd, pasditen e së shtunës kanë bllokuar furrën e një shqiptari, vetëm pse ai ishte shfaqur në Facebook,...

Publikoi videon “e nxehtë” në Snapchat, justifikimi i dyshimtë i yllit të WWE

Shpesh ndodh që njerëzit të postojnë në rrjetet e tyre sociale përmbajtje që nuk duan t’i bëjnë publike, por ndodh aksidentalisht. Një gjë e ngjashme...

Rita Ora, për ‘Stylist’: Në familje flasim shqip! Sot publikoi këngën dedikuar “shtëpisë” së saj

Në intervistën për revistën ‘Stylist’, këngëtarja Rita Ora ka folur për Kosovën dhe gjuhën shqipe . Rita është pyetur se çfarë do të thotë për...

Foto/Enca publikoi këngën e re, Noizy e fëlliq keq fare

Enca dhe Don Phenom publikuan  videoklipin e shumëpritur të  titulluar"Kujt po i han". Një këngë që është pëlqyer shumë. Enca shfaqej si gjithmonë shumë...

Sherri me kreun e PD-së Gramsh/Policia publikoi çfarë i interesonte, pamje të tjera tregojnë se…

Sot Policia e Shteëtit publikoi një video ku shikohet përplasja mes efektivëve të policisë së Gramshit dhe kreut të PD-së në Gramsh, Elmas Haruni. Në...

Kërcënohet me vdekje myslimania, shkak videoja që publikoi

Një vajzë myslimane është e frikësuar për jetën e saj pasi ka marrë kërcënime me vdekje, pas postimit të një videoje në  Instagram. Madina Bashaeva...

Foto/Çfarë po fsheh KAS, pse publikoi vendimin sa filloi Botërori 2018!?

Në memorien e klubit të Skënderbeut do të mbahet mend gjatë fillimi i Botërorit të Rusisë, mbase nuk do të harrohet kurrë. Kjo pasi...

LSI publikoi dokumentin e dënimit, ministri Peleshi shkarkon drejtorin dhe…

Pak orë pasi LSI përmes deputetit te saj Endrit Braimllari nxori dokumentet që tregonin se Drejtori i Përgjithshëm i Bordit të Kullimit për rajonin...

PS publikoi vendimin e gjykatës, Zagani: Ja e vërteta e ikjes sime nga Shqipëria

Ish-shefi i antimafies në Vlorë, Dritan Zagani reagoi pas publikimit të vendimit se është arrestuar nga kreu i grupit parlamentar në Partinë Socialiste Taulant...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...