E mërkurë, 15 Korrik, 2020
30 C
Tirana

Etiketa

propozojnë

Përmbyllja e procesit për reformën zgjedhore, opozita propozon të hënën për takim

Përfaqësuesit e opozitës në Grupin Politik për Reformën Zgjedhore kanë propozuar të hënën si ditën e mbledhjes së këtij grupi. Oerd Bylykbashi i PD-së dhe...

Video/Tërbohet Greta Koçi, i propozojnë live për martesë. Këngëtarja reagon ashpër

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, Greta Koçi ishte e ftuar këtë të diel "n'Kosovë show", një...

Botërori/I besuari i Putinit dhe spiunia propozojnë luftë mes tifozëve

Alarmi se gjatë Botërorit të Rusisë do të ketë përplasje të frikshme mes tifozëve është bërë edhe më real. Putin kishte premtuar pak ditë...

Të fundit

Infektohet drejtoresha e ISHSH-së, shtrohet tek Sanatoriumi

Drejtoresha e Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor, Vjollca Braho është shtruar në spitalin e Sanatoriumit, ndërsa rezulton e infektuar me koronavirus. Brahos i kanë nisur simptomat...

Kanye West tërhiqet nga gara për president të SHBA (FOTO)

Kanye West thuhet se ka braktisur garën presidenciale, më pak se dy javë pasi njoftoi synimin e tij për Shtëpinë e Bardhë. Reperi i...

BE-ja konfirmon: Dialogu Kosovë-Serbi do të vijojë nesër

Bashkimi Evropian ka njoftuar se dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë do të vazhdojë të enjten në ora 16:00. Takimi ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Avdullah...

“Nuk është i rehabilituar”, Burgjet kundërshtojnë lirimin e kapobandës së Vlorës

Ish-kreu i bandës së “Çoles”, Myrteza Çaushi ose i njohur ndryshe si Zani Çaushi, kërkon lirinë nga burgu. Por Drejtoria e Burgjeve kundërshton lirimin e...

“Pija ngjan si urinë”, Rudina Magjistari nuk ia përton ndjekëses (FOTO-VIDEO)

Moderatorja Rudina Magjistari ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë disa momente me ndjekësit e saj, ndërsa po shijon pushimet në Turqi.   View this post on...