E hënë, 13 Korrik, 2020
31 C
Tirana

Etiketa

Paul Pogba

Tifozët e Juventusit shpresojnë, Barzagli sjell në Torino Paul Pogba

Juventus festoi nj natë më parë titullin e tetë kampion të Serie A radhazi, pas barazimit e Atalantën. Një ndeshje me shumë emocion, jo...

Paul Pogba, në Mekë për muajin e Ramazanit

Ylli i Manchester United, Paul Pogba, ka udhëtuar për në Arabinë Saudite për Umre, në muajin e shenjtë të Ramazanit. Ka qenë vetë Pogba ai...

Para Botërorit, Paul Pogba lutet nga Meka

Paul Pogba ka shkuar për pelegrinazh në Mekë. Udhëtimi fetar shënon fillimin e Ramazanit, por Pogba nuk mund të agjërojë Ai është përfshirë pjesë...

Të fundit

Rritja e frikshme e të infektuarve, KMSH jep njoftimin e rëndësishëm

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka bërë një njoftim të rëndësishëm, drejtuar gjithë myftijve, me rastin e shtimit të numrit të infektimeve dhe viktimave. KMSH...

Tentuan ta grabisnin në mes të ditës, ja çfarë ndodhi me presidentin e klubit të Serisë A

Të dielën pasdite, presidenti i Breshias, Masimo Celino, ka rënë pre e një grabitje. Dy persona kanë sulmuar Celinon para një supermarketi në Breshia,...

Vjen ndryshimi i shumëpritur nga rrjeti social, ja çfarë do ndodhë me komentet

Ndryshimi i fundit në rrjetin social Instagram, lidhet me komentin tuaj të preferuar. Besnikët e Instagramit, janë sy e vëshë me risitë e fundit....

Zëvendësohen 7 drejtues në vetëm 8 muaj/ Emërohet drejtuesi i ri në Kadastrën e Vlorës

Kadastra e Vlorës nga sot ka në krye drejtorin e tetë brenda një viti. Kreu i agjencisë shtetërore të kadastrës, Artan Lame, prezantoi juristin...

I ktheu ligjin Parlamentit, Meta jep ‘paralajmërimin’ e fundit

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, ka reaguar për vendimin e tij në lidhje me kthimin në Kuvend të ligjit që ndëshkon median sa i...