E martë, 15 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

ndriçim jonuzi

Plagosi sekretarin e PD-së në Kavajë, arrest me burg për Ndriçim Jonuzin

Gjykata e Kavajës ka vendosur sot masën e sigurisë për tre shtetasit që u përfshinë në ngjarjen e plagosjes së sekretarit të zyrës së...

Plagosi me armë aktivistin e PD-së në Kavajë, arrestohet Ndriçim Jonuzi

Policia ka dhënë njoftimin zyrtar për arrestimin e tre personave, të përfshirë në ngjarjen e dy ditëve më parë kur në zyrën elektorale të...

Në kërkim, flet Ndriçim Jonuzi: Ishin dy horra që kanë buzët me qumësht

Ndriçim Jonuzi: "Po e bëj këtë video për të sqaruar vëllezëeit e mi myslimanë që nuk kam ndërmend të merrem me politikë as sot...

Të fundit

“Më arrestoi…”, burg për shqiptarin që goditi policin grek me shufër hekuri

Një fermer shqiptar është dënuar me 9 vite burg nga gjykata greke për “vrasje në tentativë”, pasi ka masakruar me shufër hekuri një oficer...

Nostalgji futbolli/ Laudrup, gjeniu danez dhe anekdota me Mbretin e Spanjës

"Në fillim të karrierës sime, kur fitoja topin mendoja; Ku është Laudrupi? ". Ishte ai që bënte diferencën”. -Pep Guardiola "Në skuadrën e ëndërrave, Guardiola...

Dritan Leli sfidon Ramën, merr vendimin e papritur

Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli është thirrur në një ballafaqim publik nga anëtarët e Këshillit Bashkiak. Përballja do të bëhej në Teatrin...

Kim Mehmeti: Çmimet u takojnë atyre që na frymëzuan

Kim Mehmeti Në njëfarë mënyre, çmimet dhe shpërblimet që na jepen, kanë për qëllim ta shpaguajnë kohën që kemi harxhuar për të arritur këtu ku...

Bota shpërtheu në lot, Eriksen publikon foton nga spitali

Pas situatës që përjetoi pak ditë më parë ku pësoi atak kardiak në fushën e lojës, Kristian Eriksen ka qetësuar tifozët teksa shfaqet i...