E shtunë, 4 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

meke

FOTO/ Frika nga koronavirusi boshatis edhe Mekën

Frika nga koronavirusi ka prekur edhe Mekën, ku si rrallë herë më parë shikohen shumë pak vizitorë. Në fotot e publikuara nga mediat e huaja,...

Paul Pogba, në Mekë për muajin e Ramazanit

Ylli i Manchester United, Paul Pogba, ka udhëtuar për në Arabinë Saudite për Umre, në muajin e shenjtë të Ramazanit. Ka qenë vetë Pogba ai...

Mbreti Selman fton 20 personalitete shqiptare në Mekë

Mbreti Salman bin Abdulaziz Al Saud ka ftuar 20 personalitete të Shqipërisë për të marrë pjesë në programin e miqve të shërbëtorit të dy...

Pamje të rënda, vetëvritet një person në Mekë (Video)

Një vetëvrasje në Mekë ka qenë top-lajmi në mediat saudite dhe së fundi është publikuar pamja ku personi vetëhidhet nga kati i tretë i...

Një udhëtim në shtëpinë e profetit Muhamed (Video & Foto)

Kush nuk ka udhëtuar ndonjëherë është plot me paragjykime  për vendin ku shkon. Por po ashtu kush kthehet nga një udhëtim nuk ka sesi...

Të fundit

Peshku i zgjedhjeve në det, listat e deputetëve në zjarr

Nga Alfred Peza Nuk ka stinë tjetër që mund ti shkonte më mirë shprehjes së njohur popullore, me peshqit në det dhe tiganët në zjarr,...

Mbyllja e kufijve/ Manastirliu tregon se kur do ta bëjë BE vlerësimin tjetër

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka komentuar vendimin e BE-së për të mos hapur kufijtë me Shqipërinë. E ftuar në emisionin “Java”...

Katër deputetë kosovarë rezultojnë pozitiv me koronavirus

Mediat kosovare raportojnë se katër deputetë të Kuvendit të Kosovës kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas Gazetës Express, bëhet fjalë për 4 deputetë nga radhët...

A mund t’i shtyjë Rama zgjedhjet duke përdorur pandeminë? Përgjigjet Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shprehet i prerë se zgjedhjet e ardhshme nuk do të shtyhen. I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Basha...

Nuk dogjën mandatet/ Basha: Ja çfarë u ofroi Rama deputetëve të opozitës së re

Kreu i PD-së, Lulzim Basha shprehet se shumica prej deputetëve të opozitës së re kanë bërë pazare me kryeministrin Rama. I ftuar në emisionin “Zonë...