E hënë, 25 Maj, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

Largohuni

“Ka ardhur koha, largohuni!”/ Mustafa Nano apel publik Ramës, Metës dhe Berishës

Mustafa Nano në monologun e tij në “Provokacija” i është drejtuar me një apel publik kryeministrit Edi Rama, Presidentit Ilir Meta dhe ish-kryeministrit Sali...

Plas skandali/Artan Lame nxjerr emrat: Ose ndihmoni PS, ose largohuni tani!

Në një audio-përgjim i publikuar në ‘Fax News’, Kreu i ALUIZN-it Artan Lame dëgjohet t’u thotë vartësve të tij se deputetët dhe ministrat kërkojnë...

Kamerieri dyshon dhe ulërin: Largohuni se do na vrasin. Si dështoi sulmi i të fortëve të Fierit

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me sulmin e para tre ditëve në Fier. Gjatë dëshmisë që dhanë Boraqajt bëhet me dije se...

Apeli i Klodiana Shalës për sportistet e rinj: Largohuni nga Shqipëria

Klodiana Shala dhe Luiza Gega padyshim janë atletet më të suksesshme shqiptare. Të dyja ishin të ftuara në emisionin “Pasdite në Top Channel”, ku...

Papa Françesku thirrje Kolumbisë: Largohuni nga hakmarrja

Papa Françesku bëri sot thirrje Kolumbisë për t’iu shmangur çdo forme tundimi për hakmarrje dhe për të kërkuar paqen “në mënyrë të pareshtur”, gjatë...

Të fundit

DETAJET/ Grabitja e milionëve në makinën e biznesmenit, autorët përdorën bllokues valësh

Tashmë është zbardhur e gjithë dinamika e plotë e grabitjes së një shume të majme pak ditë më parë, ndaj një biznesmeni në Tiranë....

Basha zbret në terren: Në çdo cep të Shqipërisë bizneset po mbyllen

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ditën e sotme zbriti në terren për të mbikëqyrur situatën në të cilën ndodhen bizneset e vogla. Kreu i opozitës...

Alibeaj: Mazhoranca, e vetmja palë që do të shkelmojë Reformën në Drejtësi

Ish-ministri i Drejtësisë, Enkelejd Alibeaj ka komentuar deklaratat e ambasadores amerikane, Yuri Kim, lidhur me Reformën në Drejtësi. I ftuar në rubrikën “Opinion” në News24,...

Historia e dhimbshme e 77-vjeçares shqiptare që ka 23 vite që jeton në një kabinë elektrike

Violeta Mita Bejleri është 77 vjeç dhe 23 vitet e fundit të jetës së saj i ka kaluar në një kabinë elektrike. Në një intervistë...

“Unë s’jam dele”, Florjan Binaj shpërthen ndaj Ramës

Aktori Florjan Binaj ka shprehur revoltën e hapur, ndaj rregullave të marra në kuadër të masave kundër përhapjes së COVID-19. Me anë të një...
WhatsApp KONTAKTO TT