E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

kryesim

Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të dielë, PS do votohej 49% në Elbasan

Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të dielë, në qarkun e Elbasanit, qytetarët votojnë 49% për PS-në. Ndërsa 41% e tyre do të votonin...

Nëse do votohej këtë të dielë/ PD kryeson në Durrës me 47.8%

Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të dielë në Durrës PD është në vend të parë me 47.8%, dhe pasohet nga PS me 44.8%...

Shqipëria merr kryesimin e OSBE/ Rama do të vizitojë Ukrainën

Shqipëria do të marrë zyrtarisht kryesimin e OSBE-së. Raportohet se vizita e parë e kryeministrit Edi Rama do të jetë në Kiev të Ukrainës. Ambasadori ukrainas...

Shqipëria merr në janar kryesimin e presidencës të OSBE

Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së Roberto Montella priti ditën e sotme një delegacion nga Kuvendi i Shqipërisë në kuadër të përgatitjes...

Kosova merr kryesimin e Procesit të Bashkëpunimit në Evropën Juglindore

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, tha të hënën se forcimi i marrëdhënieve të mira fqinjësore dhe transformimi i rajonit të Ballkanit Perëndimor...

Të fundit

Nostalgji futbolli / Maldini rrëfen ofertat e refuzuara për Milanin e tij

"Juve më donte. Tek Chelsea më ftoi Vialli në 96-ën. Por unë preferova të qëndroj në Milano, për të dalë nga një vit katastrofik....

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...

Veprim i ngutshëm, por dinakëri taktike

Nga Mentor Nazarko, /panorama.al/ Nisja e procedurave nga ana e PS-së për shkarkimin e Presidentit Meta, ngjan sa relativisht e ngutshme, po aq dhe e...

Revista prestigjoze ‘Panenka’ shkrim për Demollarin: “Platinia i proletariatit”

Marrë nga Panorama Sport Tirana është e paralizuar. Është ora 3 e pasdites e datës 3 dhjetor 1986 dhe nuk ka mbetur as edhe një...