E shtunë, 27 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

Etiketa

konsensus

Ftesa e ide për konsensus politik në Kosovë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ftoi për të hënën në takime të veçanta, udhëheqësit e partive politike parlamentare, me qëllim të, siç thuhet në...

Ambasadori italian “godet” Ramën: Prokurori s’është i PS, duhej konsensus!

Kuvendi i Shqipërisë votoi vetëm me votat e socialistëve  kryeprokurorin e përkohshëm gjatë procesit të votimi 5 ditë më parë në Kuvend. Mënyra e...

Të fundit

U rikthye në detyrë, merret vendimi për mësuesin e akuzuar për pedofili

Pas lajmit që bëri bujë në media lidhur me rikthimin e një mësuesi në detyrë, i cili ka qenë i dënuar më parë për...

Mos i besoni politikanit Sali Berisha?!

Nga: Pajtim Bello  Beteja mes Lulzimit dhe Saliut ka hyrë në një fazë të nxehtë. Tonet janë ngritur, gjuha është ashpërsuar dhe zinxhiri i gojëve...

Konkurrenti i “Love Story”: Vajzat duan krudo, janë rritur me trahana e fasule

Andi është një nga konkurrentët e "Love Story", i cili së fundmi ka bërë një prezantim të vetes përmes një klipi. Videoja e tij...

Bota në gatishmëri të lartë për variantin e koronavirusit Omicron

Autoritetet shëndetësore holandeze po hetojnë nëse 61 persona që udhëtonin nga Afrika e Jugut, të cilët rezultuan pozitivë për Covid-19 të premten, ishin infektuar...

“Pëlqeheni ju të dy!” A po lind diçka midis Donaldit dhe Beatrixit?

Antonela, brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka ngacmuar Donaldin dhe Beatrixin se mes tyre ka lindur diçka më shumë se miqësi. Gjatë ditëve...