E hënë, 13 Korrik, 2020
27 C
Tirana

Etiketa

i mitur

I mituri palestinez bie nga lartësia në Selitë, dërgohet në spital

Një 17-vjeçar nga Palestina ka rënë nga një lartësi pasditen e sotme në Selitë. Sipas policisë, i mituri palestinez, me iniciale M.I., është dërguar...

Aksident në Kashar/ Makina përplas 13-vjeçarin, i mituri përfundon në spital

Një aksident është shënuar paraditen e sotme në Kashar, teksa një makinë ka përplasur një 13-vjeçar. Drejtuesi i automjetit me inicialet F.Sh., ka aksidentuar shtetasin...

Ra në një gropë me ujë, mbytet 13-vjeçari në Përrenjas

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot në Përrenjas, teksa një 13-vjeçar ka humbur jetën. Bëhet me dije se i mituri ka rënë...

Keqtrajtimi i të miturit nga policia/ Pas Metës, reagon Avokati i Popullit

Pas Presidentit Ilir Meta, ka reaguar edhe Avokati i Popullit lidhur me keqtrajtimin e të miturit nga ana e policisë. “Veprimet e dhunshme të kryera...

“Policia dhunoi të miturin”/ Basha publikon videon: Kjo është fytyra e shtetit të Ramës

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka denoncuar rastin e djeshëm, ku policia shfaqet duke ushtruar dhunë ndaj një të riu. Basha e ka postuar videon...

Një i infektuar me zgjebe mes banorëve të strehuar në hotele pas tërmetit

Sikur të mos mjaftonte drama që po përjetojnë familjet që kanë mbetur jashtë shtëpive, të shkatërruara apo të shpallura të pabanueshme si pasojë e...

I mori pa leje makinën nënës, humb jetën 16-vjeçari

Një 16-vjeçar në Itali ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti me makinë. Aksidenti i rëndë ndodhi gjatë orës 02.00 të mëngjesit të kësaj...

U rrahën për një vajzë, djali i zv.ministrit përfundon me krah të thyer (Foto)

Për një vajzë, djali i mitur i Zëvendësministrit Bashkim Krasniqit, dhe 18-vjeçari Përparim Dugova, u përleshën fizikisht. Nga ky konflikt, V.K., 16-vjeçar, mori disa lëndime...

Përsëritet historia/ Një shofere i merr jetën një 6-vjeçari

Jo vetëm masakrat, por edhe aksidentet tragjike duket sikur janë të pashmangshme për vendin tonë. Pas tragjedisë së ndodhur në Kodër Kamzë, në Tiranë,...

Të fundit

E plagosin gjatë natës, policia nuk jep informacion zyrtar

Një shtetas 40-vjeçar i identifikuar si V. Rama (Çela) është plagosur dje gjatë natës në fshatin Gjorm të Kurbinit. Disa persona ende të paidentifikuar, e...

Bum rastesh të reja infektimesh në Shqipëri, ja çfarë shkruan “Zëri i Amerikës”

Në Shqipëri situata e epidemisë së koronavirusit po përkeqësohet. Në 24 orët e fundit u rregjistrua një rekord rastesh të reja me 117 të...

Rritja e frikshme e të infektuarve, KMSH jep njoftimin e rëndësishëm

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka bërë një njoftim të rëndësishëm, drejtuar gjithë myftijve, me rastin e shtimit të numrit të infektimeve dhe viktimave. KMSH...

Tentuan ta grabisnin në mes të ditës, ja çfarë ndodhi me presidentin e klubit të Serisë A

Të dielën pasdite, presidenti i Breshias, Masimo Celino, ka rënë pre e një grabitje. Dy persona kanë sulmuar Celinon para një supermarketi në Breshia,...

Vjen ndryshimi i shumëpritur nga rrjeti social, ja çfarë do ndodhë me komentet

Ndryshimi i fundit në rrjetin social Instagram, lidhet me komentin tuaj të preferuar. Besnikët e Instagramit, janë sy e vëshë me risitë e fundit....