E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

Gent Strazimiri

“Po afrohen zgjedhjet”, Strazimiri publikon videon e “RAI 3”

Ish-deputeti i PD-së Gent Strazimiri së fundmi ka publikuar një video dokumentar nga “RAI 3”, ku thuhet se është rritur ndjeshëm kultivimi i kanabisit...

“Qeveria do vepronte gjatë natës”, PD: Vokshi dhe Strazimiri e gdhinë para godinës së teatrit

Partia Demokratike ka reaguar nëpërmjet një njoftimi zyrtar sa i përket çështjes së Teatrit Kombëtar, ku shumë aktivistë mësohen ta kenë gdhirë para godinës....

“Komisioni Qendror i Vjedhjeve jo Zgjedhjeve”, Strazimiri godet ashpër KQZ-në

Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri akuzon sërish Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, duke u shprehur se ata janë të përfshië qëllimisht në vjedhje teksa kanë...

Strazimiri: Llesh, po shkel betimin ndaj Republikës

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj reagoi sot pas akuzave të Bashës, teksa ky i fundit e cilësoi ministrin si një nga personat që ndihmojnë...

Paralajmëron ish-deputeti demokrat: Do bllokojmë procesin e votimit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri ka deklaruar se opozita jo parlamentare do të bllokojë procesin e votimit në 30 qershor. Në një lidhje telefonike...

Strazimiri: Dy vrasje brenda 72 orëve. Policia në drejtim të paditur, njësoj si vrasësit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale pas vrasjes së 26 vjeçarit Jurgen Kurti. Strazimiri ka...

Rama “zgjohet” një orë para grevës së urisë, një mesazh për PD-në

Një orë para skadimit të afatit të studentëve, të cilët kanë paralajmëruar për grevë urie, kryeministri Rama ka reaguar përmes një statusi në Twitter....

Deputeti demokrat ironizon Ramën: “Ty veç Zoti ta shtoftë inatin”

Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri, i është kundërpërgjigjur me ironi qëndrimit të Ramës shprehur në rrjetet sociale, teksa i referohet zbarkimit të Bashës në...

Gent Strazimiri: Kërkojmë shkarkimin e Erion Muharremajt nga detyra

Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri ka akuzuar Ramën se po kontrollon gjithçka dhe po kthen shkollat në funksion partie. Në një deklaratë për mediet,...

I bënë presion Bashës të mos tërhiqet, zbulohet kush janë dy deputetët demokratë

Teksa Bregu, Topalli dhe Selami dënuan bojkotimin e zgjedhjeve, duket se ka pasur edhe nga ata deputetë që i kanë shkuar në fund mendimit...

Të fundit

S’ka më vende në spitale, Spanja liron 11 hotele për të infektuarit

Në luftën ndaj koronavirusit, mësohet se Spanja ka liruar 11 hotele për të infektuarit. Këtë e ka konfirmuar Qeveria në një deklaratë, e cila...

S’ka më shtrëngime drastike, zbardhet vendimi më i fundit i Ramës

Teksa Shqipëria ndodhet në izolim total, e ku blerjet bëhen vetëm nga një anëtar i familjes dhe me orare, një lajm i mirë vjen...

“SHBA qëndron krahë Shqipërisë”, mesazhi i Ambasadës Amerikane

Ambasada Amerikane në Tiranë, teksa ka kërkuar maturi dhe vetëndërgjegjësim nga ana e qytetarëve lidhur me pandeminë, po kështu jep mesazhe të forta për...

Një lajm i mirë për Italinë, zbulohet testi më i ri për koronavirusin

Gjatë dy javëve të fundit, Italia është përballur me shifra shokuese të të vdekurve nga koronavirusi, ku deri më tani numërohen më shumë se...

Eksperti më i lartë i koronavirusit në SHBA kërcënohet me jetë

E gjithë bota është në kolaps, e po kështu shkencëtarët po punojnë pa pushim për krijimin e një vaksine. Teksa një përpjekje e madhe...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT