E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Etiketa

dush

Po raportonte live nga shtëpia, gazetarja filmon aksidentalisht bashkëshortin duke bërë dush

Një situatë komike është regjistruar gjatë lidhjeje direkte në një televizionin lokal në California të SHBA-ve. Gazetarja Melinda Meza ka filmuar aksidentalisht bashkëshortin e saj...

Përse këndojmë në dush?

Ndiheni edhe ju si këngëtarë të shkëlqyer në dush? Epo, ka një shpjegim. Për të filluar, sepse mjedisi i veçantë i dhomës së dushit të...

Vlorë/ “U dyshua për shpërthim tritoli”, policia pistë të re hetimesh (VIDEO)

Më herët Policia e Shtetit njoftoi për një shpërthim të fuqishëm të ndodhur mëngjesin e sotëm në një banesë në Vlorë. Sipas dyshimeve paraprake,...

Mos e provoni kur jeni në dush, ka rrezik të madh

Është mëse e vërtetë që uji i nxehtë vret bakteret, por ka një limit temperature edhe për këtë. Studimet mbi larjen e duarve, duke...

Mos flini me flokët e lagur, s’do ta besoni çfarë dëmi i shkaktoni shëndetit

E keni dëgjuar shpesh nga familjarët se asnjëherë nuk duhet që të flini me flokët e laguar, pasi jeni të predispozuar për tu ftohur....

Video ‘hot’ nga dushi, këngëtarja shqiptare tërbon ndjekësit

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të komentuara në vendin tonë. Ajo numëron mbi 850 mijë ndjekës në Instagram, ku është mjaft aktive...

Asnjëherë mos e lani fytyrën në dush me ujë të nxehtë! Arsyeja do ju shokojë

Një dush i shpejtë padiskutim që është një proces relaksimi. Sapo ju jepet mundësia e parë, menjëherë turremi drejt tualetit, për të marrë edhe...

Të fundit

Deri 1 miliardë dollarë grami, ja kush janë elementet më të shtrenjtë në botë

Elementet kimikë janë blloqe ndërtimi të gjithçkaje që shohim rreth nesh. Deri tani njihen 118 elementë, 94 prej të cilëve janë në gjendjen e...

Zhdukja e biznesmenit Pecorelli në Shqipëri, Prokuroria italiane nis hetimet

Prokuroria e Peruxhas ka nisur hetimet për zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli. Makina që ish-arbitri kishte marrë me qira u gjet e djegur...

Blerja e 300 mijë maskave për ushtrinë, SPAK nis hetimet për ministren Xhaçka

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar, (SPAK) ka nisur hetimet për ministren e Jashtme, Olta Xhaçka. Hetimi lidhet me me dy tendera...

Masakrimi i çiftit Pasho në Itali, nën hetim edhe dy persona të tjerë (Emrat)

Misterit të vrasjes dhe masakrimit të çiftit Pasho në Itali, i janë shtuar edhe 2 persona të tjerë duke e çuar në 3 listën...

Topalli apel qytetarëve: Rama, Meta dhe Basha duhet të ikin më 25 prill

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka kërkuar bashkimin e shqiptarëve kundër Edi Ramës, Lulzim Bashës e Ilir Metës. Topalli u shpreh se vendi...