E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

autorin

Plagosi 17-vjeçarin në Sukth, kapet pas dy orësh autori

Pas dy orësh kërkim nga policia, është bërë i mundur arrestimi i autorit që plagosi 17-vjeçarin pas një sherri në Sukth. Bëhet me dije se...

EMRI/ Arrestohet 34-vjeçari që ekzekutoi Emiljano Ramazanin dhe Regis Runajn

Një 34-vjeçar ka rënë sot në prangat e policisë, pasi akuzohet se është porositësi dhe ekzekutuesi i dy vrasjeve të ndodhura në muajin korrik...

Prej disa muajsh në kërkim, arrestohet autori i katërt i grabitjes në Dibër

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se për vjedhje me armë të një banese. Shtetasi me iniciale V.S., nga Kukësi në...

I vendosi lëndë plasëse fqinjit në dritare, arrestohet 60-vjeçari

Një 60-vjeçar është arrestuar sot nga policia, pasi dyshohet se ka vendosur një sasi të vogël lënde plasëse në dritaren e banesës e shtetasit...

Plagosi dajë e nip në Mamurras, gjykata merr vendimin për 26-vjeçarin

Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg 26-vjeçarin, që plagosi me armë zjarri dajë dhe nip në Mamurras, pak ditë më parë. Në pamundësi për...

VIDEO/ Grabitja në Korçë, kamerat zbulojnë autorin

Kamerat e sigurisë kanë zbuluar autorin e grabitjes që ndodhi sot në Korçë. Siç duket në pamje, autori është veshur me të zeza dhe...

“Djali me sy peshkaqeni, që takoi Diverolin”, Shkëlzen Berisha: Pse e padita autorin e librit “Çunat dhe Armët”

Shkëlzen Berisha, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka folur për padinë e tij ndaj autorit të librit “Çunat dhe Armët”,...

Ekzekutoi pronarin e bujtinës me mbi 20 plumba, çfarë dihet për autorin

Një 35-vjeçar është ekzekutuar më armë zjarri në Shkodër. Ngjarja u regjistrua pasditen e kësaj të mërkure (20 mars) në fshatin Grudë, tek vendi...

Vendosi bombë në autobusin e Dortmundit, merret vendimi ekzemplar për autorin

Më 11 prill 2017 kur ekipi i Borussia Dortmund ishte duke u larguar nga hoteli për të zhvilluar ndeshjen e Champions League, ndaj autobusit...

Vrasja e nënës shqiptare, detaje të rënda mbi krimin dhe autorin

Dy ditë pas krimit makabër që ndodhi në Salzgitter të Gjermanisë, detaje të reja janë publikuar nga mediat atje. Vrasja e shqiptares nga Kosova,...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...