E mërkurë, 28 Tetor, 2020
14 C
Tirana

Etiketa

Albert

Eliminimi i Emiljano Ramazanit, gjykata merr vendimin për autorët

Gjykata ka caktuar vendimin ‘arrest me burg’ për shtetasit Albert dhe Seit Manehasa, të cilët akuzohen si të përfshirë në vrasjen e Emiljano Ramazanit...

Video/ Banjo dielli dhe xhakuzi për dy kuajt Albert dhe Ernie

Emma Massingale, 35 vjeç, një trajnere profesioniste kuajsh, vendosi të ngrinte banjën në kopshtin e pasmë të shtëpisë në Devoni, duke trajtuar kuajt e...

Të fundit

Kryemadhi: Rama gjeti kohën për të shkuar në Liban por jo për naftëtarët

Në prag të zgjedhjeve parlamentare, fushata politike sa vjen dhe bëhet më e ashpër. Nga Fieri, gjatë një takimi me simpantizantë të LSI, kryetarja e...

Çfarë do të na sjellë Jozefina Topalli në politikë?

Nga Mentor Kikia Çfarë do të na sjellë Jozefina Topalli në politikë? Unë kam respekt për Jozefina Topallin. Nuk kam njohje të drejtëpërdrejtë, mbaj mend ta...

Klubi italian në kolaps, 29 të prekur me Covid-19

Situatë e rënduar paraqitet te ekipi italian i Reggiana për shkak të Covid-19. Skuadra ku aktivizohet edhe futbollisti shqiptar Arlind Ajeti po kalon një periudhë...

Kodi Zgjedhor nesër në Kuvend, Meta: Ka ende kohë për reflektim

Presidenti i Republikës, Ilir Meta falenderoi Kryetarin e Komisionit të Jashtëm në Parlamentin Europian, David McAllister, për angazhimin e tij për zgjedhje të lira...

Mungesë dramatike infermierësh në Gjermani

Mjekët reanimatorë paralajmërojnë për mungesën e 3500 deri në 4000 infermierëve për të përballuar pacientët me Covid-19 në spitalet gjermane. Në spitalet gjermane janë shtuar...